«2019. július»

A GKZ OBIC ösztöndíjasa egy hónapos tajvani kiküldetésen vett részt
2019.05.15
Április közepén érkezett haza egyhónapos OBIC-tanulmányútjáról Tajpejből Karunk főiskolai docense, dr. Bérces Edit.

A BGE tajvani partneregyeteme, a Shih Chien University meghívása alapján az Üzleti Akadémiai Központ (OBIC) támogatásával a zalaegerszegi oktató az interkulturális menedzsment területén végzett terepkutatásokat, mélyinterjúkat és kérdőíves kutatásokat, melyek eredményeiről a május 2-3-án Budapesten rendezendő, „The V4 in East Asia and Asia in the V4” elnevezésű,   OBIC konferencián tartott előadást.

A tajpeji Shih Chien University és a Soochow University kampuszához is kötődő kutatást az a tapasztalat indokolja, mely szerint az európai rendezvényszervezők nemzetközi fórumok és események rendezése során hajlamosak figyelmen kívül hagyni az Ázsiából érkező vendégek nyelvi és kulturális igényeit.

A GKZ oktatója hazaérkezését követően a Senior Akadémia kérésére Titokzatos Tajvan címmel tartott előadást.

Köszönet illeti mindazokat, akik bármely módon hozzájárultak a tanulmányút megvalósulásához.

Közzétételre küldte Dr. Bérces Edit PhD

41 felsőbb éves hallgató nyert kollégiumi elhelyezést...

Kollégiumi jelentkezéshez szükséges dokumentumok elérhetősége

A 2019/2020. tanévben a Nemzeti Felsőoktatási Ösztöndíj keretből az alap- és a mesterképzésen részt vevő nappali munkarendben tanulmányaikat folytató hallgatók támogathatók.