A rugalmas tanulási környezet kihívásai - új riport az FHERC-től
2020.05.22

Elkészült a felsőoktatási kihívásokat és kezdeményezéseket monitorozó Horizon Scanning riport sorozatunk második része, amely most a rugalmas tanulási környezettel kapcsolatos kihívásokat és lehetőségeket járja körbe.

A Felsőoktatás Jövője Kiválósági Központ idén áprilisban elkezdett egy horizon scanning riport sorozatot a felsőoktatás jövőjét érintő kihívások és kezdeményezések témában.

A jelentések a kihívások egy-egy területére fókuszálnak, és ugyanazt a struktúrát követik. Mindig a jelen helyzet leírásával kezdődnek, amelyet a fő kihívások és kezdeményezések feltérképezése követ. Elemzéseinket lehetséges utak és szcenáriók felvázolásával zárjuk, melyek segítséget adhatnak a felsőoktatási intézmények számára saját útjuk és válaszaik kialakításához.

A most megjelent második rész a rugalmas tanulási környezet biztosításával kapcsolatos kérdéssel foglalkozik.

A korábbi részek elérhetők ITT.