Eredményesen zárult a hazai Tudományos Diákköri műhelyek és rendezvényeik támogatására kiírt pályázat a KVIK-en
2019.10.09

A "Tehetséget gondozunk, közösséget építünk" címet viselő pályázat célja az volt, hogy a tudományos munkához kedvet érző hallgatók számára olyan lehetőséget teremtsen, melynek keretében a hallgatók megismerkedhetnek egymással,  fejleszthetik  a  tudományos  kutatáshoz  vagy  a  tudományos  diákköri dolgozat  elkészítéséhez  kapcsolódó  kompetenciáikat és megoszthatják  egymással gondolataikat és tapasztalataikat.

Ennek keretében előadások, szakmai utak és workshop kerültek megszervezésre. Szintén a pályázat keretében jelent meg a Tehetségek a tudomány láthatárán című tanulmánykötet is.

A pályázatot Vágány Judit és Hamar Farkas (a KVIK TDT elnöke és titkára) koordinálta.