«2017. június»

Hírlevél - 2016. 01. 21.
2016.01.21

1. Végzősök kiköltözése

Kérjük a most államvizsgázó hallgatóktól a kiköltözési procedúra pontos betartását. Hétvégén nincs lehetőség a kiköltözésre, csak hétköznapokon ügyfélfogadási időben, valamint kérjük szem előtt tartani, hogy január 31-ét, vasárnapot követően február 1-én, hétfő reggel 10 óráig el kell intézni a vonatkozó adminisztrációs teendőket, és át kell adni a szobát. A kollégiumi díjat a kiköltözés időpontjáig be kell fizetni, kiköltözéskor bizonylatot kell mutatni a teljesítésről.

2. Üres férőhelyek

A ki- és beköltöztetések során valószínűleg lesz olyan háromágyas szoba, ahol csak két lakó marad. Esetükben (ha nincs újabb jelentkező) megvan a választás lehetősége:

a) ketten maradnak, és mindketten fizetik a kétágyas szoba díját (államis: 11650 Ft, költséges: 23300 Ft);

b) ragaszkodnak a háromágyas szoba árához, ám ebben az esetben a vezetőség szétköltöztetheti őket annak érdekében, hogy több üres szoba maradjon, ami majd a beköltöztetések során kerül feltöltésre, megadva ezáltal a lehetőséget arra, hogy – amennyiben szükséges – egy eredetileg lány szobába fiúk kerüljenek.

3. Kondibérlet

Kondibérlet vásárlására először január 31-én (vasárnap) 21.00-22.00 óráig lesz lehetőség. A procedúra felgyorsítása érdekében a portán elhelyezett IGÉNYLÓ LAP-on (másik oldalán NYILATKOZAT) kell jelezni vásárlási szándékukat, melyet a portára kell visszajuttatniuk. Így, mikor fizetni jönnek, már csak egy aláírásra, az anyagiak rendezésére lesz szükség, és megkapják a bérletet. A későbbi időpontokról jövő héten tájékoztatjuk az érdeklődőket.

Az ár változatlan (kondibérlet: 4000 Ft; kardiobérlet: 3500 Ft; kondi és kardio: 6500 Ft).

4. Külsősök fizetési fegyelme

Néhány hallgatói szálláson elhelyezett lakónk (akik a portán fizetnek), rendre nem tartja be a fizetési határidőt. Kérem önöket, vegyék komolyan a határidőt, mert ellenkező esetben a következő hónaptól nem biztosítjuk szállásukat. Tudniuk kell, ez nem kollégista státusz, ennek végrehajtása nem sért jogszabályt!

5. Farsangi Labdarúgó Kupa

2016. február 21-én (vasárnap) megrendezésre kerül a Farsangi Labdarúgó Kupa. Az egész napos sporteseményre 4 fős csapatok jelentkezését várjuk (ebből 1 fő cserejátékos). A játék 10-től 17 óráig zajlik majd a főiskola tornatermében, eredményhirdetés 18 órakor lesz. A további részleteket a kollégium Facebook-csoportjaiban közöljük majd.

6. Mosókonyhák

Kérjük a lakókat, hogy holmijaikat ne hagyják a mosókonyhákban a tisztítás (és esetleg száradás) után. Az onnan eltűnő dolgokért a kollégium nem vállal felelősséget.

Budapest, 2016. január 21.

Tisztelettel:

Bálint Imre s. k.

kollégiumvezető

Hírek

A kiköltözésről, a nyári szállásról, a felvételiről olvashattok a www.bagolyvarkoli.eu oldalon

2016. júliusától változtak az egyetem szabályzatai