Keresés:
Események
«2019. augusztus»
HKSzeCsPSzoV
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

tanulmányi ügyintéző

Cég: BGE PSZK Hallgatói Szolgáltatások Osztály

Munkakör leírása:

A tanulmányi ügyintéző munkatárs ellátja a BGE ( továbbiakban: Egyetem) hallgatóinak teljes körű tanulmányi adminisztrációját, a felvételi eljárástól az oklevél kiadásáig, az Egyetem hatályos szabályzatainak alkalmazásával. Ezen belül igazolásokat, törzskönyvet, leckekönyveket, statisztikákat készít, nyilvántartja a tanulmányi eredményeket, és kezeli a tanügyi nyilvántartásokat, hallgatói kérelmeket a jogviszonyban lévő és jogviszonnyal már nem rendelkező hallgatók esetén. Az egyes hallgatói kérelmek vonatkozásában döntéseket, határozatokat előkészíti, majd a döntések eredményeit határozatba foglalja. Jártas a nemzeti felsőoktatásról szóló törvény hatálya alá tartozó felsőoktatási, alapképzési és mesterképzési szakok, valamint szakirányok, specializációk ismeretében; valamint az Egyetem tanterveiben és a tantárgyi követelményekben. Közreműködik a Felsőoktatási Információs Rendszer naprakész kezelésében. A leendő munkatársunk az Egyetemen működő elektronikus tanulmányi rendszereket használja, felülvizsgálja, az adatok ellenőrzése naprakész karbantartása mellett. A próbaidő tartama: 4 hónap (új közalkalmazotti jogviszony létesítése esetén)

Solution by Sense/Net | Powered by Sense/Net ECM