Keresés:
Események
«2019. április»
HKSzeCsPSzoV
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

gazdasági ügyintéző

Cég: Gazdasági Igazgatóság, Gazdasági Főosztály, Gazdasági és Műszaki Osztály (Külkereskedelmi Kar)

Munkakör leírása:

Gazdasági Igazgatóság, Gazdasági Főosztály,

Gazdasági és Műszaki Osztály (Külkereskedelmi Kar)

gazdasági ügyintézőt keres

 Feladatok:

  • A Kar költségvetési tervezési, gazdálkodási, beszámoló készítési feladatiban való részvétel.
  • A Kar rendelkezésére álló költségvetési keretek alapján a pénzügyi gazdálkodás lebonyolítása, EMMI támogatás havi lehívása, egyeztetés a keretgazdálkodókkal,
  • Analitikus nyilvántartás vezetése havonta, a pénzügyi analitikák nyilvántartása, karbantartása.
  • Időszaki pénzügyi és KSH statisztikák elkészítése.
  • BGE -n belüli belső elszámolások pénzügyi bizonylatolása.
  • A nem azonosított bevételek azonosítása, a helyesbítések elvégzése.
  • Függő, átfutó, kiegyenlítő számlák ellenőrzése.
  • Kereskedelmi szálláshely dokumentációinak nyilvántartása.
  • Elő-, és utókalkulációk készítése, az ehhez kapcsolódó archiválási feladatok ellátása, a visszakeresést biztosító nyilvántartás vezetése.
  • Kari leltározás lebonyolításában való közreműködés.
  • Üzemanyag nyilvántartás
  • Közüzemi díjak nyilvántartása
  • Kari rendezvények megvalósításában való aktív közreműködés

 Elvárások:

  • önálló munkavégzés,
  • precizitás, rugalmasság, pontosság,
  • problémamegoldó képesség,
  • jó írásbeli és szóbeli kommunikáció készség.

  • középfokú/felsőfokú iskolai végzettség,
  • pénzügyi vagy számviteli szakképzettség,
  • felhasználói szintű Ms Office ismeretek (Word, Excel stb.).

 A kiválasztásnál előnyt jelent:

-        költségvetési intézményben szerzett tapasztalat,

-        mérlegképes könyvelői végzettség,

-        középfokú angol nyelvtudás,

 Amit ajánlunk:

-        stabil munkáltatói háttér,

-        jó munkahelyi légkör,

-        változatos, kihívásokban bővelkedő feladatok,

-        határozatlan idejű, teljes munkaidős közalkalmazotti jogviszony 4 hónap próbaidő lejártát követően.

 Kezdés várható időpontja: a kiválasztási folyamat lezárását követően azonnal

 Munkavégzés helye: Külkereskedelmi Kar, 1165 Budapest, Diósy Lajos u. 22-24.

 Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény, valamint az Egyetem belső szabályzatai az irányadók.

 További információt Balázs Éva osztályvezető nyújt a 06 1/467-7814, vagy a 06-1/467-7813-as telefonszámon és balazs.eva@uni-bge.hu e-mailen.

 Jelentkezési határidő: 2019. február 20.

 Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

Kérjük, jelentkezésében jelölje meg a pozíció nevét: gazdasági ügyintéző, valamint csatolja az alábbi dokumentumok mindegyikét:

  • fényképpel ellátott szakmai önéletrajz,
  • motivációs levél a bérigény megjelölésével,
  • nyilatkozat arról, hogy a kiválasztási eljárásban résztvevő személyek személyes adatait a kiválasztási eljárással összefüggésben megismerhetik és kezelhetik.

Csak a fenti feltételeknek megfelelő, a kért dokumentumokat megküldő jelentkezőkkel vesszük fel a kapcsolatot!

 Jelentkezését Hernádiné Kollár Éva HR referens részére az allaspalyazat@uni-bge.hu e-mail címre várjuk!

Solution by Sense/Net | Powered by Sense/Net ECM