«2019. március»

Felsőoktatási innovációk a tanulás korában - XV. MELLearN Konferencia
2019.03.05

Felsőoktatási innovációk a tanulás korában: a digitalizáció, képességfejlesztés és a hálózatosodás kihívásai

A MELLearN - Felsőoktatási Hálózat az egész életen át tartó tanulásért 15. alkalommal szervezi meg Lifelong Learning konferenciáját.

A tervezett szekciók:

• Felsőoktatás és digitális kultúra
  • Innováció a felsőoktatásban
  • Diverzitás a felsőoktatásban
  • Nemzetköziesítés a felsőoktatásban
  • Felsőoktatási szolgáltatási környezet, professzió
  • EPALE szekció
Tervezett plenáris előadók:
  • Prof. Alfredo Soeiro – University of Porto: Assessing skills in digital learning and validation of competences.
  • Dr. Katharina Resch – University of Vienna, Austria: Diversity in Higher Education. Promoting diversity-friendly didactics and inclusive education.
  • Dr. Gábriel Róbert, egyetemi tanár – Pécsi Tudományegyetem, Innovációs rektorhelyettes, a MELLearN volt elnökének előadása: Az innováció kihívásai a 21. század eleji magyar egyetemeken
  • Dr. habil Rajcsányi-Molnár Mónika – Dunaújvárosi Egyetem oktatási és általános rektorhelyettes: MaTech: Országos matematika verseny a középiskolás tanulóknak a DUE és a KLIK szervezésében.
  • Horváth László – Eötvös Loránd Tudományegyetem: Innováció és tanulás komplex összefüggésrendszere a felsőoktatásban

A konferencia helyszíne: Dunaújvárosi Egyetem, 2401 Dunaújváros, Táncsics Mihály utca 1/A
Időpontja: 2019. április 25-26.

Az esemény részletei a MELLearN weboldalán olvashatók.