Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Budapesti Gazdasági Egyetem

Alkalmazott Tudományok Egyeteme

Budapesti Gazdasági Egyetem
BGE
Alkalmazott Tudományok Egyeteme
Egyetemi levelezés - nyilvános mappa (kedvencek) beállítása webes felületen

A levelezőrendszerben közös mappák is elérhetők. Ezek tartalmát több alkalmazott egy időben is tudod olvasni, támogatja a csoportmunkát. A közös mappákhoz szintén külön jogosultság szükséges, melyeket számodra a közvetlen vezetőd tud igényelni.

Lépj be a https://portal.office.com weboldalra majd válaszd ki az outlook alkalmazást. Ekkor betöltődik a webes levelezőprogram.

Kattints jobb egérgombal a "Mappák" lenyíló menüpontra majd válaszd ki a "Nyilvános mappa hozzáadása kedvencekhez" menüpontot.

Az ablak jobb oldalán megjelenő kisablakban kattints rá a "Az összes nyilvános mappa" lenyílómenüre.

A megjelenő mappalistában keresd meg az ön nyilvános mappáját majd bal gomb kattintással jelöld ki. Végezetül kattints a kisablak legfelső részében lévő "Nyilvános mappa hozzáadása" gombra:

Az előző pontban kijelölt mappa megjelent a "Kedvencek" lenyílómenüpont alatt.