Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Budapesti Gazdasági Egyetem

Alkalmazott Tudományok Egyeteme

Budapesti Gazdasági Egyetem
BGE
Alkalmazott Tudományok Egyeteme
2021. május 10.
Fókuszban a láthatóság – kutatási adatkezelési meetupok 2021. május 18. és 2021. május 27. között
Tisztelt Kutatók!

Az Egyetemi Könyvtárigazgatók Kollégiumának (EKK) Hungarian Open Repositories (HUNOR) munkacsoportja a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal (NKFIH) támogatásával Fókuszban a láthatóság címmel kutatási adatkezelési meetupokat szervez online térben, ZOOM platformon 2021. május 18. és 2021. május 27. között, összesen 10 alkalommal.

A meetupok célja:

• megismertetni a kutatókkal a kutatási adatkezelés, Open Science és a FAIR adatok gyakorlati alkalmazását.
  • a NKFIH OTKA és Élvonal pályázatok kutatási adatkezelési előírásainak megfelelő adatkezelési terv elkészítése.
  • saját kutatási területhez illeszkedő adatrepozitóriumok megtalálásának támogatása.

A meetupokon a részvétel regisztrációt követően a BGE kutatói számára ingyenesen biztosított!

A meetupokról bővebb információ és a regisztráció itt érhető el: kutatási adatkezelési meetupok.