Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Külkereskedelmi Kar

KKK

Külkereskedelmi Kar
KKK
KKK
Informatikai és Oktatástechnikai Osztály

Az Informatikai és Oktatástechnikai Osztály működteti a Kar informatikai, irodatechnikai, infokommunikációs infrastruktúráját, ezzel biztosítva a Kar valamennyi hallgatójának és dolgozójának tevékenységéhez szükséges, biztonságosan és jól működő informatikai és oktatástechnikai hátteret. Folyamatosan karbantartja, fejleszti és felügyeli az IKT eszközállományt.


Cím: 1165 Budapest, Diósy Lajos u. 22-24.

D. I. 39.

Tel.: (+361) 467-7831

Email:  Kiss.Istvan@uni-bge.hu

Munkatársak

osztályvezető
  • Iroda: 1165 Budapest, Diósy Lajos u. 22-24.
  • Iroda: D1-39
  • Telefon: +36 1 467-7831
  • Belső mellék: 831
  • Email: Kiss.Istvan@uni-bge.hu

rendszergazda
  • Iroda: 1165 Budapest, Diósy Lajos u. 22-24.
  • Iroda: D1-54
  • Telefon: +36 1 467-7800
  • Belső mellék: 355
  • Email: Csiki.Ferenc@uni-bge.hu

oktatástechnikus
  • Iroda: 1165 Budapest, Diósy Lajos u. 22-24.
  • Iroda: D1-28
  • Telefon: +36 1 467-7800
  • Belső mellék: 359
  • Email: Fonyad.Csaba@uni-bge.hu

rendszergazda
  • Iroda: 1165 Budapest, Diósy Lajos u. 22-24.
  • Iroda: D1-33
  • Telefon: +36 1 467-7850
  • Belső mellék: 850
  • Email: Klisz.Gabor@uni-bge.hu

informatikus
  • Iroda: 1165 Budapest, Diósy Lajos u. 22-24.
  • Iroda: D1-38
  • Telefon: +36 1 467-7833
  • Belső mellék: 833
  • Email: Kollar.Sandor@uni-bge.hu

informatikus
  • Iroda: 1165 Budapest, Diósy Lajos u. 22-24.
  • Iroda: D1-33
  • Telefon: +36 1 467-7850
  • Belső mellék: 850
  • Email: Kovari.Nandorne@uni-bge.hu

oktatástechnikus
  • Iroda: 1165 Budapest, Diósy Lajos u. 22-24.
  • Iroda: D1-28
  • Telefon: +36 1 467-7800
  • Belső mellék: 359
  • Email: Toth.Zoltan4@uni-bge.hu