Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott nyelven elérhető információk jelennek meg.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Külkereskedelmi Kar

KKK

Külkereskedelmi Kar
KKK
KKK Ösztöndíjsávok 2021/2022-es tanév tavaszi félévben

Kedves Hallgatóink,

Az alábbi cikkben megtaláljátok a 2021/2022-as tanév, tavaszi félévére vonatkozó ösztöndíjak érvényes sávozásait.

Amint láthatjátok az előző féléves sávozáshoz képest növekedett a minimum átlag. Ez annak tudható be, hogy a 2020/2021 tanév őszi félévében 4,6 volt a jogosult hallgatók átlag korrigált kreditindexe, míg a 2021/2022-as tanév tavaszi félévében 4,97-re növekedett a kari átlag.

A tanulmányi ösztöndíjsávok meghatározásánál figyelembe vettük a képzési idő hosszát, illetve a tantervi hálót. Túlfutó kategóriába esik az a hallgató, aki az előírt képzési időn belül nem teljesítette tanulmányait.

Az évfolyamok meghatározásánál azt kell nézni, amelyik évében teljesítette a hallgató az adott ösztöndíjindexet.

Ösztöndíjsávok 2021/2022-es tavaszi félévben

Mester képzés – Ösztöndíjsávok

Kérdéseitekkel forduljatok hozzánk bizalommal a djb.kkk@unibge.hu e-mail címen.

Amennyiben nem értetek egyet az általunk megállapított összeggel, úgy lehetőségetek nyílik fellebbezésre. A fellebbezést a Neptun rendszeren keresztül a „Felülbírálati Kérelem” kérvény segítségével tudjátok megtenni.

Üdvözlettel,

Diákjóléti Bizottság