Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar

KVIK

Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar
KVIK
2021. szeptember 10.
Érdekel az innováció, a startupok világa?

Itt a lehetőség, hogy megismerd a Hungarian Startup University Program (HSUP) keretében!

A Hungarian Startup University Program az első online, egyetemi startupképzés. A HSUP célja a hazai egyetemisták megismertetése az innováció világával, a modern vállalkozói ismeretekkel és különösen a startupok működésével, mindezt egy új, közös oktatási platformon keresztül, ahol interaktív, játékos tananyagok, személyre szabott tartalmak segítségével a saját tempódban tanulhatsz.

Mit kaphatsz a HSUP keretében?

A HSUP egy két féléves e-learning tárgy, amelynek első félévében az innovatív gondolkodásmód és a startup világ megismerése kerül a fókuszba, míg a második félévben a vállalkozások felépítésével kapcsolatos gyakorlati tudást sajátíthatod el.

Kreditet

A képzés egyetemi tárgyként indul, azaz kreditet kapsz a HSUP kurzus sikeres elvégzéséért.

Ösztöndíjat

Ha sikeresen teljesítetted az első félévet, és a második félévben is folytatod a tárgyat – azaz csapatban dolgozol tovább egy üzleti ötleten – HSUP-ösztöndíjban részesülsz. Havi 150.000 Ft támogatással kapsz segítséget, hogy ötleteddel felkészülj a valós piaci környezetre, és csak az álmaidra fókuszálhass!

Mentorálást

A második félév végén tanulmányaid sikeres lezárásához be kell mutatnod az ötleted első működő verzióját. Ehhez minden támogatást megkapsz az egyetem oktatóin kívül a startup világ vállalkozóit is segítségül hívva.

Bővebb információt a programról ITT találsz!

Ha felkeltettük az érdeklődésed és még nem vetted fel az első féléves kurzust a Neptunban, az alábbi regisztrációs felületre belépve tudsz jelentkezni:

>> REGISZTRÁCIÓ <<

Jelentkezési határidő: 2021. szeptember 21. 12.00 óra

FIGYELEM! A jelentkezői létszám korlátozott! Ne habozz, vágj bele!