Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Budapesti Gazdasági Egyetem

Alkalmazott Tudományok Egyeteme

Budapesti Gazdasági Egyetem
BGE
Alkalmazott Tudományok Egyeteme
Outlook kliens távoli (otthoni) használata o365 esetén

A Microsoft Outlook 365-ös kliens program segítségével az alábbi beállítások szerint érheted el leveleit otthoni számítógépeden:

Indítsd el az Outlook 365 programot.

Amennyiben korábban már volt beállítva levelező fiók az outlookban, akkor az outlook elindítása után a fájl menüben rá kell kattintani az Információk menüpontra és meg kell nyomni a Fiók hozzáadása gombot. Ha előszőr indítod el az outlook 365-öt, ugroj a következő pontra.

A megjelenő ablakban írd be egyetemi e-mail címed majd kattints a Csatlakozás gombra

Az előugró ablakban írjd be e-mail címed, illetve a hozzá tartozó jelszód majd kattints a Bejelentkezés gombra:

Az A fiók használata mindenhol ezen eszközön ablakban az Igen gombra kell rákattintani.

Ezzel véget ér a fiók beállítása.

A következő ablakban a Kész gombra kattintással az outlook indítható.

Kérdés esetén

Amennyiben a szolgáltatások beállítása, használata során problémába ütközöl, kérjük írj az informatika@uni-bge.hu e-mail címre, a hiba részletes leírásával (lehetőleg képernyőkép csatolásával).