Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Pénzügyi és Számviteli Kar

PSZK

Pénzügyi és Számviteli Kar
PSZK
PSZK
Gazdasági és Műszaki Osztály

A Gazdasági és Műszaki Osztály elsődleges feladata a Kar pénzügyi, számviteli, valamint anyagellátási, és műszaki üzemeltetéssel kapcsolatos tevékenységeinek ellátása.

osztályvezető

osztályvezető

Munkatársak

ügyvivő szakértő
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány u. 10-12.
  • Iroda: B106
  • Telefon: +36 1 469-6607
  • Belső mellék: 6607
  • Email: Riczko.Laszlo@uni-bge.hu

műszaki szolgáltató
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány u. 10-12.
  • Iroda: BA09
  • Telefon: +36 1 469-6804
  • Belső mellék: 6804
  • Email: Racz.Csaba@uni-bge.hu

ügyintéző
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány u. 10-12.
  • Iroda: B105
  • Telefon: +36 1 469-6606
  • Belső mellék: 6606
  • Email: Puskas.Robert@uni-bge.hu

ügyintéző
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány u. 10-12.
  • Iroda: B101
  • Telefon: +36 1 469-6622
  • Belső mellék: 6622
  • Email: Monduk.Agnes@uni-bge.hu

ügyintéző
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány u. 10-12.
  • Iroda: B109
  • Telefon: +36 1 469-6615
  • Belső mellék: 6615
  • Email: Gyure.Agnes@uni-bge.hu

ügyintéző
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány u. 10-12.
  • Iroda: B106
  • Telefon: +36 1 469-6607
  • Belső mellék: 6607
  • Email: dilong.sandor@uni-bge.hu

ügyintéző
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány u. 10-12.
  • Iroda: B102
  • Telefon: +36 1 469-6600
  • Belső mellék: 6815
  • Email: Balogh.Erika@uni-bge.hu

Cím: 1149 Budapest Bagolyvár utca 6.-10., 104-es szoba

Telefon: +36 1 469 6645

Email: dioszeginebalazs.krisztina@uni-bge.hu