Külker Állásbörze és Karriernap beszámoló
2019.04.15

2019. április 2-4-e között ismét megrendezésre került Egyetemünkön az immár hagyományosnak mondható tavaszi BGE Állásbörze.

A három napos rendezvénysorozatnak naponta az Egyetem más-más Kara biztosította a helyszínt, minden alkalommal − a BGE képzési palettájának megfelelően − a Karok vállalati partnerei a képzési területhez illeszkedő munkakörökkel várták a látogatókat.

Április 3-án 11.00 és 15.30 óra között a Külkereskedelmi Kar adott otthont a rendezvénynek, amely Gulyásné Dr. Csekő Katalin dékán asszony köszöntőjével vette kezdetét. A résztvevő cégek főként nemzetközi kereskedelem, logisztika, marketing, kommunikáció, piackutatás illetve pénzügyi szolgáltatói területeken kínálták pozícióikat. A résztvevő húsz vállalat és három szervezet állás,- és szakmai gyakorlati lehetőséget, tanulás melletti részmunkaidős foglalkoztatást és külföldi nyári munkaalkalmat is kínált az érdeklődők számára magyar, angol, német, olasz, spanyol és francia nyelven.  Az Állásbörze és Karriernap mindig kiváló alkalom a hallgatók számára, hogy megismerjék a részt vevő gazdálkodó szervezetek által ajánlott álláshelyeket és gyakornoki pozíciókat, a cégek számára pedig lehetőséget biztosít, hogy leendő gyakornokaikat, munkavállalóikat a jövő szakemberei közül kiválaszthassák. Bízunk benne, hogy az esemény számos sikeres találkozás helyszínéül szolgált.

Állásbörze és Karriernap képekben >>>

A rendezvény az alábbi cégek részvételével zajlott:

Bosch

Cultural Care USA

Abacus Hotel Kft

Camp America - Meló Diák

Szeretnénk köszönetet mondani az alábbi minden kedves kollégának és hallgatónak, aki közreműködésével hozzájárult az Állásbörze sikeres megvalósításához.

Gulyásné Dr. Csekő Katalin

Kovács Veronika