«2017. december»

SAP adattudós képzés indul 2018. februárjában a Külker Karon!
2017.11.28

SAP Adattudós képzés a Külkeren

Kedves Hallgatók!

A Külkereskedelmi Karon 2018 februárjában

Adattudós (DATA SCIENTIST) képzés indul

az SAP vezetésével.

A képzés előnyei:

• a képzés tartalmazza a piacvezető SAP BusinessObjects Web Intelligence modult
  • hivatalos SAP vizsgák tehetők a különböző modulokból
  • térítésmentes, ingyenes mind az oktatás, mind a hivatalos vizsgák
  • illeszkedik az üzleti intelligencia szakirányhoz, a tantárgyakat beszámítjuk
  • univerzálisan alkalmazható SAP szakértői tudást szerzel
  • a tanúsítványok mind itthon, mind nemzetközi viszonylatban általánosan elismertek és elfogadottak
  • a „dokumentált” tudásod azonnali többletértéket jelent és teremt a világ bármely országában

Jelentkezz!

Jelentkezni a Módszertani Intézeti Tanszéki Osztály titkárságán lehet.

Jelentkezésed küldd a Giczy.Eva@uni-bge.hu címre!

Jelentkezési határidő: 2017. december 15.

Amennyiben még több információra van szükséged, keresd Dr. Tick Andrea tanárnőt! (Tick.Andrea@uni-bge.hu)

Miért válaszd az SAP ADATTUDÓS KÉPZÉST

• A nagyvállalatok többsége SAP-t használ.
  • Az SAP által felkínált képzés gyakorlat-orientált, gyorsan munkaerő piaci karrierre váltható képzettséget biztosít, világviszonylatban és Magyarországon is igen keresett, piacképes tudást jelentenek.
  • Az informatikai, illetve a digitális gazdasághoz kapcsolódó SAP szakemberek iránti nemzetközi és hazai munkaerő-piaci igény dinamikusan bővül. Az SAP képzési programjának célja a munkaerő-piaci szempontból releváns informatikai végzettséggel rendelkezők számának növelése és szaktudásuk minőségének fejlesztése.
  • Az üzleti, informatikai álláshirdetések döntő többségében nemhogy kiemelt előnyt jelentenek, de sok esetben alap kritériumként van feltűntetve az SAP rendszer ismerete, annak napi használatához szükséges képesség.

Az SAP Adattudós képzésre való jelentkezés feltétele:

• Minden nappali és levelező képzésen aktív státusszal rendelkező alap és mesterképzéses hallgató számára elérhető.
  • 2016 és ezt megelőző tanterv esetén legalább két aktív félév teljesítése.
  • Első éves hallgatók esetén az első féléves tárgyak teljesítése.

Az adattudós képzés felépítése:

Az SAP képzés három félévet foglal magában, hetente 3x45 perc előadással és 3x45 perc gyakorlattal.

Az adattudósnak három, egymást átfedő területen kell otthonosan mozognia;

• Adatkezelési tudással kell rendelkeznie, és képesnek kell lennie a hagyományos technológiákkal már nem elemezhető nagy adatmennyiségekkel való munkára,
  • Értenie kell a gépi tanulási, statisztikai, adatelemzési módszerekhez,
  • Gyakorlati ismeretekkel kell rendelkeznie az adatok vizualizálásának, értelmezésének, továbbelemzésének területén.
  • Az adattudós feladata professzionális döntéstámogatás, amely a válaszok megtalálásán és értelmezésén túl a helyes kérdésfeltevést is magában foglalja.

Adatbányászat?

Látványos adatvizualizáció?

Business Intelligence?
Ez kell nekem!
Az adattudós ismeret belépő egy jó álláshoz!
VÁGJ BELE!

Felelős: Dr. Tick Andrea PhD Informatika szakcsoportvezető

Az adattudós képzés a Gazdaságfejlesztési és Innovációs Operatív Program (GINOP) és a Versenyképes Közép Magyarország Operatív Program (VEKOP) keretében valósul meg a gazdasági versenyképességének erősítése illetve az IKT szektor teljesítményének bővülése érdekében.