Keresés:
Fogadóórák

Dr. Válóczi Marianna

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emaien és Skype-on hétfő 10.00-11.30 E-mail-ben történő bejelentkezés valoczi.marianna@uni-bge.hu alapján skype-on. A skype címem: valoczi_marianna 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Tömöry Anna

Helye Ideje Megjegyzés
D2-15 CooSpace: Szerda 13.45-15.15 2019/20/2

Dr. Polcz Károly

Helye Ideje Megjegyzés
D2-13 CooSpace: Csütörtök 11.30-13.00 (e-mail is) 2019/20/2

Fiedlerné Balog Éva

Helye Ideje Megjegyzés
Hétfő-csütörtök 8.00-16.50 Péntek 8.00-14.00 FiedlerneBalog.Eva@uni-bge.hu

Dupaj Mónika

Helye Ideje Megjegyzés
D2-35 Hétfőtől - Péntekig Dupaj.Monika@uni-bge.hu

Filipszkiné Mázi Dorottya

Helye Ideje Megjegyzés
D2-15 Hétfő - Csütörtök: 09.00-16.00 Péntek: 09.00-12.00

Buday Mariann

Helye Ideje Megjegyzés
D2-11 CooSpace: csütörtök 11.30-13.00 2019/20/2

Dr. Huszár Erika

Helye Ideje Megjegyzés
D2-13 Skype: hétfő 11:30 - 13:00 Bejelentkezés: Erika Huszár 2019/20/2

Dr. Kiss Katalin

Helye Ideje Megjegyzés
D2-09 CooSpace: szerda 13.45-15.15 2019/20/2

Szelepcsényi Andrea

Helye Ideje Megjegyzés
D2-11 CooSpace: Csütörtök 11.30-13.00 2019/20/2

Malaczkov Szilvia

Helye Ideje Megjegyzés
D2-17 E-mail: Szerda 08.00-09.30 2019/20/2

Dr. Wiesenmayer Teodóra

Helye Ideje Megjegyzés
K1-04 CooSpace: hétfő 11:30-13:00 2019/20/2

Dr. Zsubrinszky Zsuzsanna

Helye Ideje Megjegyzés
D2-17 Skype: csütörtök 9:45-11.15 bejelentkezés: zsubika1 2019/20/2

Angerman Ágnes

Helye Ideje Megjegyzés
D2-09 CooSpace: március 24. 09:45 - 11:15 március 31. 09:45 - 11:15 április 7. 09:45 - 11:15 április 14. 09:45 - 11:15 április 21. 09:45 - 11:15 április 28. 09:45 - 11:15 május 5. 09:45 - 11:15 május 12. 09:45 - 11:15 2019/20/2

Valló Péter

Helye Ideje Megjegyzés
D2-09 E-mail: Hétfő 11.30-13.00 2019/20/2

Baksa Ágnes

Helye Ideje Megjegyzés
D2-09 E-mail: csütörtök 11.15 - 12.45 2019/20/2

Dr. Kónyi Judit

Helye Ideje Megjegyzés
D2-11 E-mail: minden csütörtökön 9.45-11.15 2019/20/2

Parker, David

Helye Ideje Megjegyzés
E2-15 CooSpace: szerda 08:00-09:30 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Dr. Török Judit

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen vagy skype-on hétfő 10.00-11.30 Torok.Judit@uni-bge.hu 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Dr. Bodolay László

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen és telefonon csütörtök 11.15-12.45 email Bodolay.Laszlo@uni-bge.hu vagy telefon (visszahívom az engem keresőt): 36 20 9 725 793 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Hukné dr. Kiss Szilvia

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció Coospace videochat Hétfő 8.00-9.30 Kiss.Szilvia@uni-bge.hu 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Koltányiné Vadász Viktória

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció előzetes email egyeztetés után skype-on KoltanyineVadasz.Viktoria@uni-bge.hu 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Kósik Ferenc

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen és telefonon Szerda 11.30-13.00 kosik.ferenc@uni-bge.hu és 36-20-375-9516 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Ugrai Zsuzsanna

Helye Ideje Megjegyzés
Ugrai.Zsuzsanna@uni-bge.hu

Dr. Kétyi András

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen hétfő 8.15-9.45 Ketyi.Andras@uni-bge.hu 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Dr. Balogh Katalin

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen és Skype-on szerda 9.45-11.15 Balogh.Katalin@uni-bge.hu 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Szabó Zsuzsanna

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen szerda 11.30-13.00 Szabo.Zsuzsanna@uni-bge.hu 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Kripkó Edit

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen és Skype-on csütörtök 9.45-11.15 Kripko.Edit@uni-bge.hu 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Dr. Szigetváry Nóra

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció email és MS Temas szigetvary.nora@uni-bge.hu csütörtök 13.45-15.15 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak
Konzultáció email és MS Temas szigetvary.nora@uni-bge.hu kedd 13.45-15.15 (Francia Tagozatosoknak)
Konzultáció email és MS Temas szigetvary.nora@uni-bge.hu csütörtök 8.00-9.30 (Üzleti Készségfejlesztés)

Martínez Madrigál Ágnes

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen hétfő 13.45-15.15 Martinez.MadrigalAgnes@uni-bge.hu 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Rentería Szász Anna-Mária

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen és Coospace videon szerda 11.30-13.00 Renteria.AnnaMaria@uni-bge.hu 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Dobos Erzsébet

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció email és Coospace videó március 28., április 18. és május 9.: 13:00-15:00 Dobos.Erzsebet@uni-bge.hu 2019/20 tavaszi félév

Herczeg Ildikó

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen herczeg678@gmail.com

Fodorné dr. Bene Kata Beatrix

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen és skype-on szerda 11.30-13.00 live:.cid.27e599a46a71a908 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Dr. Kalafatics Zsuzsanna

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció Coospace és Teams, illetve Messenger csütörtök 11.30-13.00 Kalafatics.Zsuzsanna@uni-bge.hu 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Dr. Luksik Lívia

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen és Coospace-en Szerda 13.00-14.30 Luksik.Livia@uni-bge.hu 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Dr. Hamsovszki Szvetlana

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen, skype-on és coospace-en hétfő 8.00-9.30 A Skype elérhetőség: Svetlana Hamsovszki 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Dr. Viczai Péter

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen Csütörtök 8.00-9.30 Viczai.PeterTamas@uni-bge.hu 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Dr. Trombitás Endre

Helye Ideje Megjegyzés
D2-45

Dr. Sato Noriko

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen és Skype-on email: Sato.Noriko@uni-bge.hu ; Skype: satomarcius 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Dr. Székács Anna

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen Szerda 09.45-11.15 Szekacs.Anna@uni-bge.hu

Osváth Gábor

Helye Ideje Megjegyzés
D2-42

Mohr Richard György

Helye Ideje Megjegyzés
Konzultáció emailen kedd 9:00 óra mohr.richard@uni-bge.hu 2019/20 tavaszi félév szorgalmi időszak

Nyári Norbert

Nincs fogadóóra megadva.
Solution by Sense/Net | Powered by Sense/Net ECM