«2020. szeptember»

Mesterképzés (MA,MSc) információk
2020.05.08

Tisztelt Leendő Hallgatónk!

A BGE Külkereskedelmi Kar nevében szeretettel köszöntjük Önt és kívánunk Önnek sikeres felvételi beszélgetést.

Kérjük, hogy a választott mesterképzési szak linkjére kattintva a Doodle rendszerben szíveskedjék jelezni azt a napot és idősávot, amely alkalmas az Ön számára egy kb. 15 perces videokonferencia formájú felvételi beszélgetés lefolytatására.

Jelentkezni az alább megadott időszakban és linken lehet:

• Marketing mesterképzés: 2020. május 8-tól május 14. 12.00 óráig  Jelentkezés >>>  (Jelentkezési idő lejárt!)
    A felvételi beszélgetés ideje 2020. május 18-21. között lesz.

• Nemzetközi Gazdaság és Gazdálkodás mesterképzés: 2020. május 8-tól május 14. 12.00 óráig  Jelentkezés >>> (Jelentkezési idő lejárt!)
    A felvételi beszélgetés ideje 2020. május 18-21. között lesz.

• Nemzetközi tanulmányok mesterképzés: 2020. május 12-től május 25. 12.00 óráig  Jelentkezés >>> (Jelentkezési idő lejárt!)
    A felvételi beszélgetés ideje 2020. május 28-30. között lesz.

A Felvételi Bizottság az Ön által megadott idősávban a Microsoft Office 365 Teams alkalmazásban hívja be Önt, egy az Ön e-mail címére küldött linkkel, amelyet csak aktiválnia kell. (A Microsoft Office 365 Teams alkalmazás ingyenesen letölthető innen: https://www.microsoft.com/hu-hu/microsoft-365/microsoft-teams/download-app)

• Marketing mesterképzés izgalmas és hasznos témaköreiről Dr. Totth Gedeon szakfelelős Hinora Ferenccel, a Magyar Marketing Szövetség elnökével készült interjúban nyújt rövid tájékoztatást >>>
  • Nemzetközi Gazdaság és Gazdálkodás mesterképzés Investment Promotion profiljához tartozó témakörök üzleti életben való hasznosításáról Dr. Antalóczy Katalin szakfelelős Birizdó Imre beruházási szakemberrel, a Kar vendégprofesszorával és a téma elismert szakértőjével beszélget >>>
  • Nemzetközi tanulmányok mesterképzésről, illetve a Business Diplomacy nemzetközi szerepéről és jelentőségéről Dr. Ferkelt Balázs szakfelelős készített rövid interjút dr. Kiss Rajmund nagykövettel, a nemzetközi tanulmányok mesterszak több tantárgyának oktatójával >>>

A felvételi meghallgatást a BGE Külkereskedelmi Kara videókonferencia keretében biztosítja az Ön által megadott idősávban. A mesterképzés Felvételi Bizottsága a videókonferencia-beszélgetéshez való csatlakozáshoz a megadott idősávot megelőzően 10 perccel egy linket fog küldeni e-mailben. Kérjük Önt, hogy a link használatával legyen kedves a Teams videókonferencia rendszer "előszobájában" várakozni, amíg a felvételi bizottság Önt szólítja.

Előre is köszönjük szíves közreműködését és sok szeretettel várjuk a felvételi beszélgetésen.

Dr. Antalóczy Katalin

Dr. Ferkelt Balázs