«2020. február»

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS

Demonstrátori megbízásra

2019/2020. tanév tavaszi félévére

A Budapesti Gazdasági Egyetem Külkereskedelmi Kar oktatási dékánhelyettese a hatályos HKR alapján pályázatot hirdet a 2019/2020. tanév 2. félévére demonstrátori feladatok ellátására.

Demonstrátori feladatok:

A demonstrátori feladatokat a tanszék/szervezeti egység vezetője határozza meg. Az érdeklődők előzetesen a tanszékvezetőtől/szervezeti egységvezetőtől vagy annak megbízottjától informálódhatnak.  A demonstrátorok munkaidejük 20%-ában olyan központi feladatokat látnak el, melyeknek delegálására a Dékán jogosult. (A demonstrátorok központi munkavégzését egy maguk közül választott képviselő koordinálja.) A demonstrátorokat fogadó szervezeti egységek és a demonstrátorok által ellátandó feladatok megtalálhatók az 1.sz. mellékletben.

A munkavégzés időtartama: 10 óra/hét (kivételes esetben, dékáni döntést követően 20 óra/hét) 2020. február 15. napjától 2020. június 30. napjáig terjedő időszakban.

A demonstrátori megbízási díj heti 10 órás munkavégzés esetén bruttó 53.300 Ft/hó.

Pályázati feltételek

Pályázatot nyújthat be az a hallgató:

• aki a 2019/2020. tanév 2. félévben aktív hallgatói státusszal rendelkezik a BA/BSc, vagy MA/MSc képzésen, és az alapszakos hallgatói jogviszony esetén legalább két lezárt félévvel rendelkezik;
  • akinek a pályázat benyújtását megelőző utolsó aktív félévben a tanulmányi ösztöndíjindexe (korrigált kreditindex) átlaga legalább 3,00 volt;
  • aki nem áll fegyelmi, büntető vagy szabálysértési eljárás alatt.

A pályázat benyújtási határideje: 2020. január 24. péntek 12.00 óra

Benyújtandó dokumentumok

• A pályázatot a jelen pályázati felhívás 2. sz. mellékletét képező pályázati lapon kell benyújtani (a csatolandó dokumentumokkal együtt ) elektronikus formában a KisvarineSvetz.Zsuzsanna@uni-bge.hu e-mail címre és egy nyomtatott példányban az oktatási dékánhelyetteshez (K.II.9).

• A pályázathoz csatolandó mellékletek: motivációs levél, hitelesített index másolat, tanszék/szervezeti egység nyilatkozata a demonstrátor fogadásáról (3.sz.melléklet

Budapest, 2020. január 16.                                                                                  Oktatási dékánhelyettes

Kari demonstrátori feladatkör 2019/2020. tanév 2. félév

Tanszék/Szervezeti egység

Feladatkör rövid leírása

Dékán

Felnőttképzésekkel kapcsolatos feladatok ellátása, a dékáni munka segítése, adatbázis fejlesztés, kapcsolattartás.

Oktatási dékánhelyettes

A Kar oktatásszervezési feladatainak segítése, háttér elemzések készítése, órarendszerkesztésben való közreműködés, kari bizottságok munkájának adminisztratív támogatása, vállalatokkal, intézményekkel való kapcsolattartás, az együttműködés  szervezési feladatainak  ellátása, hallgatói pályázatokkal kapcsolatos adminisztrációs, szervezési feladatok, hallgatói tájékoztatásban való hatékony részvétel, szabályzatok, hallgatói ügyek rendszerezése, feldolgozása, kommunikálása, akkreditációs  anyagok  előkészítése, rendezvények szervezésében való közreműködés.

Nemzetközi Kereskedelem és Logisztika Tanszék

A Nemzetközi Kereskedelem és Logisztika Tanszék munkájának segítésére szeretnénk 1 fő demonstrátor alkalmazni - ha lehet, Dombóvári Dánielt, mivel már az ősz folyamán beletanult a feladatba - 2019/20/2. félévben, akinek elsősorban a duális képzés vezető által meghatározott, a duális képzéshez kapcsolódó operatív, adminisztratív feladatok ellátása lenne a fő feladata. Emellett - a fennmaradó munkaidejében - a Tanszékvezető által meghatározott támogató tevékenység a Tanszékhez kapcsolódó specializációk (Nemzetközi Üzletfejlesztés, Digitális Ellátásilánc-menedzsment) adminisztrációjában és záróvizsga lebonyolításban.

Kari nemzetközi vezető

a kari nemzetközi vezető munkájának segítése, események koordinálása, külföldi hallgatókkal való kapcsolattartás

Marketing Tanszék

az oktatók tudományos és oktatási feladatainak segítése,
 oktatási segédanyagok elkészítésében közreműködés, oktatási háttéranyagok frissítése,  prezentációk készítése,  tanszéki kutatásokban részvétel, szekunder vizsgálatok elvégzése, kérdőívek kezelése,  hazai és külföldi források összegyűjtése, rendszerezése, fordítása, értékelésében részvétel,
 kapcsolattartás a külső, eseti meghívott előadókkal,
közreműködés az oktatásszervezési feladatok ellátásában.

Nemzetközi Gazdálkodás Szak

Angol nyelvű képzés

közreműködés az oktatásszervezési, adminisztratív feladatok ellátásában,  oktatási segédanyagok elkészítésében irányított közreműködés,  táblázatok, kiadványok véleményezése, formázása, idegen nyelvű szakirodalom gyűjtése, fordítása, fordítási feladatok, segítségnyújtás adatgyűjtésben,  prezentációkészítés,  kapcsolattartás külföldi hallgatókkal,  kollégiumban külföldi hallgatók, SH hallgatók mentorálása,  segítségnyújtás,  kapcsolattartás a külföldi, vagy külső meghívott előadókkal, nyiltnap és egyéb események szervezésében, lebonyolításában való közreműködés.

Nemzetközi Gazdaságtan Tanszék

A Nemzetközi gazdaság gazdálkodás mesterképzés feladatainak segítése,
külföldi hallgatókkal való kapcsolattartás, adminisztratív feladatok ellátása, angol nyelv tudás szükséges

Mátyásföldi Kollégium

A kollégiumvezető munkájának támogatása.  Statisztikák, kimutatások, adminisztrációs feladatok, fordítások elvégzése. A kollégium és az egyetem más szervezeti egységei közti kapcsolattartásban való közreműködés. A magyar és külföldi kollégistákkal való kapcsolattartás segítése szóban és írásban.

Hírek

A Magyar Logisztikai, Beszerzési és Készletezési Társaság idén 21. alkalommal hirdeti meg diplomamunka pályázatát.