«2019. december»

Tudományos Diákköri Konferencia 2019. november 28. - Eredmények
Eredmények
2019.11.28

2019. november 28-án a PSZK adott otthont az egyetemi Tudományos Diákköri Konferenciának.

A KVIK hallgatói 29 dolgozattal képviselték a Kart.

1. helyezés és OTDK-ra javasolt

Jász Jerne Sarolta (KVIK): Utazom, tehát vagyok: még az Instagramon is (Konzulens: Sipos Erika)

Zaveczky Melinda (KVIK): Budapesti rövidtávú lakáskiadás piaca a szállodák és a vendégek véleményének megítélése alapján (Konzulens: Dr. Jancsik András, Dr. habil. Székely Ilona)

Ali Fadi (KVIK): Food waste management, the best practices of Accor Hotels in Hungary (Konzulens: Karakasné Dr. Morvay Klára, Dr. Szabóné Dr. Erdélyi Éva)