«2020. április»

Tájékoztatás a kormány által elrendelt rendkívüli veszélyhelyzetről
Information about the coronavirus disease
2020.03.26
A magyar kormány rendkívüli veszélyhelyzetet rendelt el a koronavírus járvány miatt. Március 12-től a rendelet értelmében a könyvtár március 12-től zárva tart. / From 12th of March the Tourism Library will be closed due to the coronavirus disease.

A könyvek kölcsönzési idejének meghosszabbítására nyitásig megadjuk a lehetőséget, a lejárt könyvekre késedelmi díjat nem számolunk fel! A könyvtár nyitásával kapcsolatos információkat is fogunk megosztani ezen az oldalon, illetve hírlevélben. A könyvtárral kapcsolatos kérdésekkel a következő e-mail címen tudnak érdeklődni: idfokonyvtar@uni-bge.hu

Hallgatóink számára javasoljuk a VPN hozzáférés létrehozását, amely segítségével otthonról is elérhetik az egyetem által előfizetett adatbázisokatÚtmutató a VPN hozzáférés beállításához ezen a linkenAz egyetem által előfizetett adatbázisok listája megtalálható honlapunkon az "Adatbázisok" menüpont alatt.

Szívesen vállalunk e-tájékoztatást szakdolgozó hallgatóinknak, amely során elsősorban online elérhető anyagokat keresünk és e-mailen keresztül tartjuk a kapcsolatot. Anyaggyűjtéssel, szakdolgozattal, témafigyeléssel kapcsolatban a koger.dora@uni-bge.hu címre írhatnak. A hivatkozással kapcsolatban felmerülő kérdéseiket a  matyasovszkine.nagyerika@uni-bge.hu címre írhatják meg. Kollégáink szívesen segítenek, keressék Őket bizalommal!

The hungarian government ordered the emergency situation in the whole country due to the coronavirus disease. From 12th of March university students are not allowed to visit the university buildings. The Tourism Library will be closed until the situation will be resolved. We will share information about the opening in this page. If you have any questions about the library or the loanings, please contact us via e-mail: idfokonyvtar@uni-bge.hu

We recommend our students to set up the VPN connection to get access to the databases. Guide to the VPN settings. You can reach our databases under "Adatbázisok".

If you have any questions about the thesis, or stuck with finding articles, books online, feel free to write an e-mail about it to koger.dora@uni-bge.hu!

Hírek

Kedves Hallgatók! Könyvtárunk a Kari Könyvtárral közösen online hivatkozáskészítési tréningeket tart.