Gazdálkodás- és menedzsment Tudományos Konferencia, Kecskemét
2015.09.10

A Kecskeméti Főiskola Kertészeti Főiskolai Kara 2015. augusztus 27-28. között immáron nyolcadik alkalommal rendezte meg tudományos konferenciáját.

2013-ig Erdei Ferenc Tudományos Konferencia néven találkozhattunk a 2 évente megrendezésre kerülő, akkor még döntően agrártémájú konferenciával.

2013-ban megújult mind nevében, mind témájában az Alföld egyik legjelentősebb tudományos összejövetele és idén „Gazdálkodás és Menedzsment Tudományos Konferencia” néven immáron 2. alkalommal várta a jelentkezőket.

A konferencia remek hangulatban telt: színvonalas előadások és kiváló poszterek kerültek bemutatásra.

Fakultatív program keretében pedig meg lehetett ismerkedni Kecskemét nevezetességeivel és a Mercedes gyár meglátogatására is lehetőség nyílt.

A KVIK-et a KÖT-ről dr. Fenyvesi Éva és dr. Vágány Judit képviselte.

.