Keresés:
Munkatársak

Dr. Törcsvári Zsolt CSc

Tanszékvezető, Főiskolai tanár
KVIK TDT tag
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/110. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/119 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 119-es mellék
  • Email: Torcsvari.Zsolt@uni-bge.hu

Dr. Magyar Norbert PhD

Főiskolai docens
Oktatási koordinátor
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/112. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/139 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 139-es mellék
  • Email: Magyar.Norbert@uni-bge.hu

Mészárosné Boruzs Lívia

Mestertanár
Informatikai koordinátor
Elérhetőségek:

Dr. Szabóné Dr. Erdélyi Éva PhD

Egyetemi docens
MITO Klub szakmai vezető, DJB tag
Elérhetőségek:

Onyeczki Lídia

tanszéki ügyintéző
Elérhetőségek:

Pál Gábor

tanszéki ügyintéző
Elérhetőségek:

Dr. Árendás Péter PhD.

Tanársegéd
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/137 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 137-es mellék
  • Email: Arendas.Peter@uni-bge.hu

Bartolák László

Mesteroktató
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/114. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/138 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 138-as mellék
  • Email: Bartolak.Laszlo@uni-bge.hu

Dr. Czinege Monika PhD.

Adjunktus
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/133 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 133-as mellék
  • Email: Czinege.Monika@uni-bge.hu

Dr. Cziszter Kálmán Sándor PhD

Adjunktus
Elérhetőségek:

Dr. Ittzés András PhD

Egyetemi docens
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/137 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 137-es mellék
  • Email: Ittzes.Andras@uni-bge.hu

Jakuschné Dr. Kocsis Tímea PhD

Tudományos koordinátor
Egyetemi docens
Elérhetőségek:

Limbek Csaba

Mesteroktató
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/132 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 132-es mellék
  • Email: limbek.csaba@uni-bge.hu

Lovasné Dr. Avató Judit PhD

Adjunktus
Elérhetőségek:

Lőrincz Sándor

Főiskolai docens
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/137 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 137-es mellék
  • Email: Lorincz.Sandor@uni-bge.hu

Nagy Ferenc Hunor

Mestertanár
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/137 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 137-es mellék
  • Email: Nagy.FerencHunor@uni-bge.hu

Dr. habil. Székely Ilona

Főiskolai tanár
Kreditátvételi Bizottság tagja
Elérhetőségek:

Titkos Tamás PhD

Részmunkaidős
Főiskolai docens
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/137 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 137-es mellék
  • Email: Titkos.Tamas@uni-bge.hu

Dr. Várady Ferenc PhD

Adjunktus
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/137 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 137-es mellék
  • Email: Varady.Ferenc@uni-bge.hu

Dr. Vass Lucia

Mestertanár
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/112. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/139 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 139-es mellék
  • Email: Vass.Lucia@uni-bge.hu

Dr. Végh Ágnes PhD

Egyetemi docens
TDK felelős
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/115. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/137 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 137-es mellék
  • Email: Vegh.Agnes@uni-bge.hu

Vidor Róbert

Mesteroktató
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/132 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 132-es mellék
  • Email: Vidor.Robert@uni-bge.hu

Dr. Zelenka Józsefné

Mesteroktató
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/114. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/138 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 138-as mellék
  • Email: Zelenka.Jozsefne@uni-bge.hu

Dr. Balogh Zsolt PhD

Vendég oktató
Elérhetőségek:

Dr. Báthori Zsuzsanna

Óraadó
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/114. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/138 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 138-as mellék
  • Email: Bathori.Zsuzsa@uni-bge.hu

Dr. Bernát László PhD

Ny. Főiskolai docens
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/128 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 128-as mellék
  • Email: Bernat.Laszlo@uni-bge.hu

Csibi Sándor

Ny. Főiskolai docens
Elérhetőségek:

Dudás Attila

Óraadó
Elérhetőségek:

Erdélyi György

Óraadó
Elérhetőségek:

Dr. Fazekasné dr. Kis Mária

Óraadó
BGE KKK Főiskolai tanár
Elérhetőségek:

Dr. Horváth Jenő

Óraadó
Elérhetőségek:

Horváth Jenőné Dr. PhD

Óraadó
Ny. főiskolai tanár
Elérhetőségek:

Hosszú Ferenc László

Óraadó
Elérhetőségek:

Jakus Gabriella

Óraadó
Elérhetőségek:

Nagy Csaba

Ny. adjunktus
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/113. szoba
  • Telefon: 1/374-6244
  • Belső telefon: 244-es mellék
  • Email: Nagy.Csaba@uni-bge.hu

Nagy Sándor

Óraadó
Elérhetőségek:

Dr. Novák Tamás

Óraadó
Elérhetőségek:

Dr. habil. e. Sági Judit

Óraadó (angol képzés)
BGE PSZK habilitált egyetemi docens
Elérhetőségek:

Sólyom Csaba

Óraadó
Ny. főiskolai docens
Elérhetőségek:

Sütő Gergely

Óraadó
Ny. főiskolai docens
Elérhetőségek:

Szabó László

Óraadó
Elérhetőségek:

Dr. Tarján Tamás György CSc

Tudományos főmunkatárs
Elérhetőségek:

Tóth Dániel

Óraadó
Elérhetőségek:
  • Szobaszám: I. emelet 111/114. szoba
  • Telefon: 1/374-6200/138 mellék, 1/374-6244
  • Belső telefon: 138-as mellék
  • Email: Toth.Daniel@uni-bge.hu

Dr. Zimányi Krisztina PhD

Óraadó
BGE KKK Főiskolai tanár
Elérhetőségek:

Nagyné Stankóczi Júlia

tanszéki ügyintéző, TARTÓSAN TÁVOL!
Elérhetőségek:
Solution by Sense/Net | Powered by Sense/Net ECM