Szakmai kirándulás a tavaszi szünetben a Gazdasági Szaknyelvek Tanszék szervezésében
2020. március 19-20.
2020.02.25
Birtoklátogatás, színház, kiállítás, Zotter csokoládé

Kedves Hallgatók!

A szakmai kirándulást elsősorban az iskola keretei között NÉMET nyelvi kurzust látogatók számára terveztük, de miután minden programon magyar nyelvű vezetést kapunk, a színházi előadás is magyar nyelvű, az ausztriai manufaktúrában pedig legalább 6 nyelven hozzáférhetőek az információk, más hallgatók és kollégák is részt vehetnek természetesen az úton. A táblázatban kérem szépen megadni, ha valaki bármiféle étel-intolerancia miatt speciális étrendet igényel. A busz az Alkotmány utca 9-11. épület előtt indul 07:30-kor, előtte 20 perccel a busz már rendelkezésünkre áll. Ha tüzetesen áttanulmányozzák a programot, akkor logikusan adódik, hogy a csütörtöki napon csak este lesz lehetőség bőségesebb étkezésre, ezért úgy készüljenek, hogy napközben a buszon elegendő útravalóval tudják csillapítani éhségüket. Biztosításról – EU-egészségügyi kártya, utazási biztosítás – kérem szépen egyénileg gondoskodjanak. Bármiféle kérdés esetén bátran keressenek.

Szervező tanár: Dr. Babos Krisztina babos.krisztina@uni-bge.hu

RÉSZVÉTELI DÍJ: 26.000 HUF, amely magában foglalja az útiköltséget, a belépőket és a szállást reggelivel.

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2020. március 09. (hétfő), a jelentkezés a részvételi díj befizetésével érvényes.

Részletek és jelentkezés.