«2020. február»

Demonstrátori Pályázat — 2019/20 2. félév
2020.01.23

A Budapesti Gazdasági Egyetem Kereskedelmi, Idegenforgalmi és Vendéglátóipari Kar oktatási dékánhelyettese a HTJSZ 17/D. § (1) és (2) alapján pályázatot hirdet a 2019/20-as tanév 2. félévére a Kar alap- és mesterképzésben részt vevő hallgatói számára demonstrátori feladatok ellátására.

A demonstrátori feladatok ellátásának helye: A Kar tanszékei, előzetes tanszékvezetői egyeztetés alapján

Az elvégzendő feladatot az adott szervezeti egység vezetője határozza meg.

• A demonstrátornak elsősorban kutatási/tudományos feladatokat kell végeznie, de a tevékenysége - részben - irányulhat oktatástámogató tevékenységekre, pl. a tananyagok frissítésére alkalmas, tudományos források, adatok, esettanulmányok felkutatása, bizonyos szintű feldolgozása (pl. excel táblában rögzítés és összesítés, kivonat készítése)
  • Az adott időszak végén a demonstrátornak beszámolót kell készítenie az elvégzett tevékenységéről, részvételéről a kutatási/tudományos munkában.
  • Előnyt jelent, ha a hallgató egy, az adott tanszéken folyó kutatásba kapcsolódik be, de az adott időszak végén világos kimutatható a demonstrátor tevékenységének eredménye.
  • A hallgatóknak olyan pályázatot kell benyújtaniuk, mely tartalmazza a már esetlegesen elért eddigi kutatási/tudományos tevékenységüket, kifejtve a pályázott tanszékre/területre történő bekapcsolódás lehetőségét.

Olyan hallgatók jelentkezését várjuk, akik

• az adott területtel kapcsolatban kiemelkedő érdeklődéssel és tudással rendelkeznek és a tanulmányaik változatlan színvonalon való folytatása mellett tudják vállalni a demonstrátori feladatok ellátását is,
  • legalább Jó (4) tanulmányi eredménnyel rendelkeznek,
  • a megpályázott tanszék tantárgyait időarányosan, ismételt vizsga nélkül teljesítették.

A demonstrátorok kiválasztása a jelentkezők tanulmányi eredménye (kumulált korrigált kreditindex) és szakmai előmenetele, valamint a szervezeti egységek javaslata alapján történik.

A munkavégzés időtartama:

70 óra/hó (indokolt esetben 80 óra/hó-ig növelhető)

A kérelem benyújtásának helye:

Czopfné Varga Erika dékáni hivatalvezetőnek címezve, a czopfnevarga.erika@uni-bge.hu e-mail címre, valamint nyomtatott formában a Dékáni Hivatalba (fszt. 32.) leadva

A kérelem benyújtásának határideje:                 2020. január 31.

A kérelem kötelező tartalmi elemei:

• hitelesített indexmásolat
  • a szervezeti egység javaslata, szakmai előmenetel igazolása
  • szakmai önéletrajz (igazolványképpel), amelyben ki kell térni a pályázó eddigi szakmai eredményeire
  • motivációs levél, melyben a hallgató szándékait és elképzeléseit vázolja
  • demonstrátori pályázati adatlap

Budapest, 2020. január 20.

Dr. Király Éva s.k.

oktatási dékánhelyettes

Könyvtárunk február 27-én, technikai okok miatt 13 órakor bezár.

Könyvtári táblacsokis kvízek - Bar of chocolate quizzes of the library