«2020. február»

Stratégiai Partnerségi Megállapodás az Agrártárcával
2019.10.21

Az Agrárminisztérium Közigazgatási Államtitkársága megkeresésére Stratégiai Partnerségi Megállapodást kötött az egyetem és az Agrárminisztrérium.  A stratégiai partnerség célja a BGE és az Agrárminisztérium szorosabb együttműködése a jogszabályok és a jogszabályokat megalapozó koncepciók előkészítési munkájában, valamint az elfogadott jogszabályok hatásainak értékelésében. Cél, hogy javuljon az érintett ágazatok jogszabályi kereteinek minősége, különösen a Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar oktatási tevékenységét is érintő tárgykörök területén, úgymint élelmiszerlánc-felügyelet, élelmiszeripar, környezetvédelem, természetvédelem. Az Partnerségi Megállapodások ünnepélyes átadására 2019 október 7-én került sor a Herman Ottó Konferencia Központban. Az egyetem nevében a Partnerségi Megállapodást Dr. Lugasi Andrea dékán vette át, Farkas Sándortól, az Agrárminisztérium parlamenti államtitkárától, valamint Dr. Szinay Attilától, a minisztérium közigazgatási államtitkárától.

Markó könyvtári nyitva tartás változás/Change in opening hours of Markó library

Birtoklátogatás, színház, kiállítás, Zotter csokoládé

Az Idegenforgalmi Szakkönyvtár február 27-én, technikai okok miatt 13 órakor bezár.