«2020. július»

Skype Vállalati verzió telepítése otthoni környezetben
  1. Lépjen be az O365-ös fiókjába a https://portal.office.com weboldalon.

Az oldalra a BGE-n használt felhasználói névével és hozzá tartozó jelszavával tud belépni. Az internetes oldal az egyetemen használatos Email cím megadását követően átírányít a szervezet bejelentkező oldalára, ahol a tényleges bejelentkezés megtörténik. A bejelentkezést követően kattintson a jobb felső részben lévő "Office telepítése" lenyílómenüre:

2. A lenyílómenüben válassza ki a "További telepítési lehetőségek" menüpontot:

3. A következő ablak jobb oldali menüsávjában válassza ki az "Appok és eszközök" pontot:

4. A megjelenő ablakban kattintson a "Nyelv" lenyíló menüre.

5. Válassza ki a "magyar (Magyarország)" beállítást majd kattintson a "Skype telepítése" gombra.

6. A Skype telepítőprogramja letöltődik a számítógépére:

7. Alapértelmezetten a Skype telepítőprogramja a Fájlkezelőt/intézőt megnyitva a letöltések mappába található meg. Indítsa el a telepítést a fájlra történő kattintással:

8. Várja meg, míg a telepítés befejeződik:

9. A telepítés befejezésére a telepítő program hívja fel a figyelmet. Kattintson a Bezárás gombra:

10. A Skype Vállalati verzió megtalálható a startmenüben, onnan indítható:

11. A Skype indításakor írja be egyetemi e-mail címét:

12. Majd az egyetem rendszereibe használt jelszavát:

13. A következő ablakban nyomja meg a "Nem" gombot

14. A Skype elindult: