Keresés:
  • Duális képzés vállalatoknak

  • Bemutatkozás
  • Duális képzési szakok
  • Vállalati előnyök és tapasztalatok
  • Csatlakozás menete és feltételei
  • Határidők
  • Partnereink
  • Hasznos információk
  • Duális kisokos
  • Események
  • Kapcsolat
Események
«2017. augusztus»
HKSzeCsPSzoV
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Kapcsolat

A Duális képzési rendszer intézményi működtetésében számos munkatárs vesz részt, így amennyiben kérdése merülne fel, forduljon hozzájuk bizalommal az alábbi elérhetőségek valamelyikén.

 

Duális rendszer bemutatása, általános tájékoztatás:

Szabó Antal (irodavezető, Munkaerő-piaci Kapcsolatok Iroda)

email: szabo.antal@uni-bge.hu

telefonszám: 1/374-6200 (494 mellék)

 

Intézményi duális képzési felelős:

Dr. Kozák Tamás (főiskolai docens)

email: Kozak.Tamas@uni-bge.hu

telefonszám: 1/374-6200 (110 mellék); 1/374-6284;  1/374-6219

 

 

Külkereskedelmi Kar

 
   
Hrabovszki Zsuzsa (duális képzés vezető oktatója)        Gulyásné dr. Csekő Katalin (dékán, egyetemi docens)
email: Hrabovszki.AgnesZsuzsa@uni-bge.hu email: gulyasnecseko.katalin@uni-bge.hu
telefonszám: 1/467-7844 telefonszám: 1/467-7845; 30/922-1152
   
Dr. Majoros Pál (intézetvezető, szakvezető)  
email: Majoros.Pal@uni-bge.hu  
telefonszám: 1/467-7837  
   
   

Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar

   
Kereskedelem és marketing szak Turizmus-vendéglátás szak
Dr. Kozák Tamás (főiskolai docens) Debreceni János (tanársegéd)
email: Kozak.Tamas@uni-bge.hu email: Debreceni.Janos@uni-bge.hu
telefonszám:1/374-6200 (110 mellék) telefonszám: 1/374-6200 (271 mellék)
   
   

Pénzügyi és Számviteli Kar

 
   
Pénzügy és számvitel szak Gazdálkodási és menedzsment szak
Dr. Siklósi Ágnes   Dr. Csesznák Anita
email: Siklosi.Agnes@uni-bge.hu email: orosznecsesznak.anita@uni-bge.hu
telefonszám: 1/469-6698; 1/469-6600 (6877 mellék) telefonszám: 1/469-6696
   
   

Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg

 
   
Kari felelős  Gazdálkodási és menedzsment szak                            
Lambertné Katona Mónika (dékán) Zsupanekné dr. Palányi Ildikó (oktatási dékánhelyettes)
email: Lambertne.Monika@uni-bge.hu email: Zsupanekne.Ildiko@uni-bge.hu
telefonszám: 92/509-952 telefonszám: 92/509-945
   
Pénzügy-számvitel szak  Gazdaságinformatika szak
Simonné Romsics Erika  Dr. Gubán Miklós (főiskolai tanár)
email: Romsics.Erika@uni-bge.hu email: Guban.Miklos@uni-bge.hu
telefonszám: 92/509-900 (821) telefonszám: 92/509-952
   
   
   
   

Solution by Sense/Net | Powered by Sense/Net ECM