Keresés:
Kapcsolat

A Duális képzési rendszer intézményi működtetésében számos munkatárs vesz részt, így amennyiben kérdése merülne fel, forduljon hozzájuk bizalommal az alábbi elérhetőségek valamelyikén.

 

Duális rendszer bemutatása, általános tájékoztatás:

Szabó Antal (irodavezető, Munkaerő-piaci Kapcsolatok Iroda)

email: szabo.antal@uni-bge.hu

telefonszám: 1/374-6200 (494 mellék)

 

Intézményi duális képzési felelős:

Dr. Kozák Tamás (főiskolai docens)

email: Kozak.Tamas@uni-bge.hu

telefonszám: 1/374-6200 (110 mellék); 1/374-6284;  1/374-6219

 

 

Külkereskedelmi Kar  
Hrabovszki Zsuzsa (duális képzés vezető oktatója)        dr. Csekő Katalin (dékán, egyetemi docens)
email: Hrabovszki.AgnesZsuzsa@uni-bge.hu email: Cseko.Katalin@uni-bge.hu
telefonszám: 1/467-7844 telefonszám: 1/467-7845; 30/922-1152
   
   
Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar
Kereskedelem és marketing szak Turizmus-vendéglátás szak
Kasza Lajos (mesteroktató) Debreceni János (tanársegéd)
email: Kasza.Lajos@uni-bge.hu email: Debreceni.Janos@uni-bge.hu
telefonszám: 1/374-6110 telefonszám: 1/374-6200 (311 mellék)
   
   
Pénzügyi és Számviteli Kar  
Pénzügy és számvitel szak  
Dr. Siklósi Ágnes    
email: Siklosi.Agnes@uni-bge.hu  
telefonszám: 1/469-6698; 1/469-6600 (6877 mellék)  
   
   
Gazdálkodási Kar Zalaegerszeg  
Kari felelős                           
Lambertné Katona Mónika (Kiemelt projektigazgató, duálisképzési vezető) Csányi-Tornyos Eszter (ügyvivő szakértő)
email: Lambertne.Monika@uni-bge.hu email: tornyos.eszter@uni-bge.hu
telefonszám: 92/509-952 telefonszám: +36 92 509 924
   
   
   
   
   
   
   
   


 

 

 

 


Solution by Sense/Net | Powered by Sense/Net ECM