«2017. április»

Éves eseménynaptár partnerszervezetek számára
2016.12.12

Éves eseménynaptár összeállításába kezdett a Munkaerő-piaci Kapcsolatok Iroda. Az egység célja, hogy ezzel is segítse a partnerszervezetek és az egyetemi lehetőségek egymásra találását.

Minden szervezet számára fontos, hogy minél több információval rendelkezzen a jövőre nézve. A vállalatok számára az év vége részben a számvetés, részben pedig a tervezés időszaka. Az egyes területekre szánt jövő évi keretek is ilyenkor kerülnek meghatározásra, ezen számok és lehetőségek alapján folyik majd a részletes megvalósítás.

A Budapesti Gazdasági Egyetem Munkaerő-piaci Kapcsolatok Irodája arra törekszik, hogy összegyűjtse azon egyetemi rendezvényeket, eseményeket, melyek az egyetem meglévő és jövőbeni partnerei számára relevánsak lehetnek, akár az oktatás, a kutatás, vagy a tehetséggondozás, szakember-keresés szempontjából.

A 2017. évi eseménynaptárban így helyet kapnak majd a jelentősebb karrierlehetőségek (Állásbörzék, Karrier Napok), a hallgatói események (hallgatói napok, „gólya rendezvények”, alumni programok), tudományos, illetve tehetséggondozási programok (konferenciák, esettanulmányi versenyek, TDK rendezvények).

A naptár első verziója várhatóan 2017. január végére készül el, és onnantól folyamatosan frissítésre kerül.

A naptárról és egyéb egyetemi lehetőségekről közvetlen információ kérhető a Munkaerő-piaci Kapcsolatok Iroda munkatársaitól.