«2020. július»

FENNTARTHATÓSÁGI TANÁCS ALAKULT A BGE-N
2017.09.13
Az Egyetem fenntarthatósági stratégiájának kivitelezésében, megvalósításában nyújt segítséget a szeptemberben megalakult Fenntarthatósági Tanács.

A Tanács munkájának keretében a téma kiváló szakemberei ülnek össze rendszeresen a felelős egyetemmé válás érdekében. A felkért szakértők a tudományos és üzleti élet kiválóságai, név szerint Aichelburg Márton, a Civil Vállalkozások Nonprofit Kft. társalapítója, Balázs Tibor, a SEED Kisvállalkozás-fejlesztési Alapítvány ügyvezető igazgatója, Magyar Henrietta, a Pfizer public affairs és kommunikációs menedzsere, Olajos Péter, a Körforgásos Gazdaságért Alapítvány elnökhelyettese, és Pogány Éda Glória, a Syngenta regionális szakterületi vezetője. A Budapesti Gazdasági Egyetemet Dr. Radácsi László rektori tanácsadó, fenntarthatósági projektvezető és Dr. Szilágyi Veronika humánpolitikai vezető képviseli. A Tanácsot két társelnök vezeti, ezt a pozíciót a tagok döntése alapján elsőként Pogány Éda Glória és Dr. Radácsi László tölti be.

Hírek

Ha fősodorba is került már a fenntarthatóságról, felelősségvállalásról szóló beszéd, messze vagyunk még attól, hogy valódi stratégiai lépések történjenek.