Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott nyelven elérhető információk jelennek meg.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Alumni

Budapesti Gazdasági Egyetem

Alumni
Budapesti Gazdasági Egyetem
Jubileumi Díszoklevél és Alumni Találkozók

Amennyiben Ön 1972-ben, 1962-ben, 1957-ben, vagy 1952-ben szerezte meg diplomáját a Budapesti Gazdasági Egyetem jogelőd intézményeinek egyikében, az idei évben jogosult Jubileumi Díszoklevél átvételére. A BGE jogelőd intézményei: Kereskedelmi- és Vendéglátóipari Főiskola, Külkereskedelmi Főiskola, Pénzügyi és Számviteli Főiskola. Az oklevél-átadókat az őszi félév során szervezzük, időpontjukról a jelentkezőket később értesítjük.

A regisztrációhoz kérjük, töltse ki az alábbi űrlap megfelelő részeit, majd fogadja el az adatkezelési tájékoztatónkat!

Amennyiben problémába ütközik az űrlap kitöltése során, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot ezen az e-mail címen!

Személyes átvétel esetén a kari diplomaátadó ünnepségek az alábbi időpontokban kerülnek megrendezésre:

• KVIK: 2022. október 8.
  • KKK: 2022. október 21.
  • PSZK: 2022. október 14.

Amennyiben díszoklevelét személyesen szeretné átvenni, kérjük legkésőbb 2022.09.28-ig jelezze ezt számunkra!

Díszoklevél igénylését és annak postai úton történő átvételét az idei évben legkésőbb 2022.12.01-ig tehetik meg.

Lehetséges beküldések száma: 95 / 1000

Személyes adatok