Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Budapesti Gazdasági Egyetem

Alkalmazott Tudományok Egyeteme

Budapesti Gazdasági Egyetem
BGE
Alkalmazott Tudományok Egyeteme
2020. október 20.
Elindult a BGE a Közösségért kezdeményezésünk!

A mostani nehéz időszakban kiemelten fontos az összetartás, egymás segítése, legyen szó rólunk, egyetemi polgárokról vagy a tágabb közösségünkről.

A BGE a közösségért online platform azzal a céllal jött létre, hogy itt gyűjtsük azokat a szakmai anyagokat, hasznos, bárki számára használható tartalmakat és egyéni vállalásokat, felajánlásokat, amelyekkel a BGE dolgozói, oktatói, hallgatói segíteni tudnak egymásnak és másoknak.

Köszönjük az eddigi felajánlásokat és várjuk a további anyagokat, amit elérhetővé tehetünk a segítséget keresők számára. Szintén örömmel várjuk a személyes felajánlásokat, akár néhány órányi szabad időről, amelyet szakmai konzultációra, vagy akár csak szabad beszélgetésre ajánlana fel valakinek, akinek szüksége van rá.

Ezt a fórumot közösen tudjuk működtetni, tartalommal megtölteni, így bízunk benne, hogy minél többen csatlakoznak a kezdeményezéshez!