Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Budapesti Gazdasági Egyetem

Alkalmazott Tudományok Egyeteme

Budapesti Gazdasági Egyetem
BGE
Alkalmazott Tudományok Egyeteme
2021. augusztus 19.
Egyetemünk is részt vesz a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus vendégeinek elszállásolásában

2021. szeptember 5–12. között Budapest ad otthont az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusnak (NEK). A látogatók egy részének elszállásolására – kormányzati döntés alapján – budapesti egyetemi kollégiumokban kerül sor.

A BGE-n a KKK (1116 Bp., Diósy L. u. 22-24.) és a KVIK (Lengyel Gyula Kollégium, 1113 Bp., Laufenauer u. 1-7.) kollégiumai érintettek. A kollégiumokba felvételt nyert, érintett hallgatókat emailben tájékoztattuk a részletekről. Egyetemünk gondoskodik arról, hogy az eredetileg tervezetthez képest később történő beköltözés ne okozzon hallgatóinknak hátrányt tanulmányi vagy adminisztratív tekintetben.

Minden hallgatónknak köszönjük a megértését és az együttműködését!