Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott nyelven elérhető információk jelennek meg.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Budapesti Gazdasági Egyetem

Alkalmazott Tudományok Egyeteme

Budapesti Gazdasági Egyetem
BGE
Alkalmazott Tudományok Egyeteme
2022. szeptember 14.
Fenntartható és felelős üzleti működés workshop sorozat indul

A BGE Fenntarthatósági és Esélyegyenlőségi Irodája a BudapestLAB-el közösen workshop sorozatot indít, melynek témája a fenntartható és felelős üzleti működés.

A fenntarthatóság már nem csak néhány környezetvédő srác hobbija, hanem egyre erősödő üzleti vezérlő elv. A minket körülvevő – környezeti, társadalmi és gazdasági – változások mind abba az irányba terelik a cégeket, hogy pusztán a pénzügyi teljesítményük maximalizálása nem lehet egyedüli cél. A tulajdonosoknak, a befektetőknek és az ügyfeleknek már nem elég, ha a cég jól teljesít, elvárják, hogy fenntartható is legyen.

Mivel mostanra a zöldrefestést könnyen felismerik az érdekelt felek, már nem elegendő újrapapírt használni, szelektíven gyűjteni a hulladékot és karácsonykor adományozni, hanem kifejezetten az üzlet részévé szükséges tenni a fenntarthatóságot.

A workshop során olyan megoldásokat mutatunk be, amelyek megfelelnek a mai kor üzleti és fenntarthatósági elvárásainak és kellő inspirációt adnak a diploma utáni üzleti életben való megfeleléshez, munkavállalóként vagy a saját vállalkozásodban egyaránt.

Csatlakozz hozzánk, ha

• érdekel a fenntarthatóság témaköre
  • kíváncsi vagy, hogy csinálják az élenjáró cégek
  • felelős üzleti döntéseket szeretnél hozni

Első alkalom: 2022. szeptember 22. 15:00 – 18:00

Helszín: BGE PSZK

A következő két alkalmat már most írd be a naptáradba: október 20. és november 17.

Kérdés esetén fordulj hozzánk a fenntarthatosag@uni-bge.hu címen.

Regisztráció - szeptember 22. (1. alkalom)

Lehetséges beküldések száma: 25 / 25