Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Budapesti Gazdasági Egyetem

Alkalmazott Tudományok Egyeteme

Budapesti Gazdasági Egyetem
BGE
Alkalmazott Tudományok Egyeteme
2021. május 10.
Sikerrel zárult az első Virtuális Állásbörze a BGE-n
A Budapesti Gazdasági Egyetem május 5-6. között első alkalommal rendezte meg az online térben a már hagyománynak számító állásbörzét.
Összesen 43 partnerünk, 250+ hazai és külföldi, fiatal egyetemistákat és frissdiplomásokat megcélzó pozícióiból válogathattak az érdeklődők. Mindezek mellett 80+ idegen nyelven meghirdetett pozíciót kínáltak partnereink.
A börzén az ország vezető turisztikai, üzleti és tanácsadó, kereskedelmi és innovációs cégei is részt vettek.

Az innovatív bgeallasborze.hu-n 2700+ oldallátogatás mellett mintegy 1150 álláskereső regisztrált és keresgélt az állások között, a felhasználók több mint 1600 önéletrajzot töltöttek fel az Állásbörze oldalára.

Az Állásbörzén idén először, 5 civil szervezet is bemutatkozott, így a látogatók betekintést nyerhettek ezen szervezetek munkájába és az egyetem fenntarthatósági törekvéseinek megfelelően önkéntesként is csatlakozhattak hozzájuk.
Az online rendezvény felhasználói nem csak Magyarországról regisztráltak és kacsolódtak be az eseménybe, hanem számos külföldi országból is meglátogatták a rendezvényt.

Köszönjük, hogy itt voltatok!
Jövőre találkozunk!