Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Budapesti Gazdasági Egyetem

Alkalmazott Tudományok Egyeteme

Budapesti Gazdasági Egyetem
BGE
Alkalmazott Tudományok Egyeteme
2020. november 30.
Tájékoztatás az online oktatásra történő átállásról

Kedves Hallgatóink!

Bizonyára Önök is értesültek róla, hogy a koronavírus járvány terjedésének megfékezése érdekében Magyarország miniszterelnöke november 9-én újabb szigorításokat jelentett be. A korlátozó intézkedések Egyetemünk és kollégiumaink működését is érintik.

A bejelentés értelmében november 11-től, szerdától az összes tanórát online tartjuk meg. Az online oktatási időszak hosszára, a kollégiumokra, az épületek látogatására és a vizsgaidőszakra vonatkozó részletszabályokat a vonatkozó kormányrendeletek megjelenése után, várhatóan a hét második felében tesszük közzé.

Emellett szeretnénk felhívni a figyelmüket, hogy szerda este 20 órától kijárási tilalom lép életbe, eszerint 20 óra és hajnal 5 között csak munkavégzés, munkából hazajárás céljából vagy egyéb rendkívüli indokkal lehet az utcán tartózkodni.

A legfrissebb információkért, kérjük, hogy folyamatosan kövessék figyelemmel Egyetemünk weboldalát!

Vigyázzunk egymásra!

Üdvözlettel,