Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott nyelven elérhető információk jelennek meg.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Budapesti Gazdasági Egyetem

Alkalmazott Tudományok Egyeteme

Budapesti Gazdasági Egyetem
BGE
Alkalmazott Tudományok Egyeteme
Műszaki Üzemeltetés Iroda

Irodavezető

műszaki üzemeltetés irodavezető
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány utca 10-12.
  • Iroda: AA05/b
  • Telefon: +36 1 469-6607
  • Belső mellék: 6607
  • Email: Riczko.Laszlo@uni-bge.hu

Munkatársak

segédkarbantartó
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány utca 10-12.
  • Iroda: B20 nyomda
  • Telefon: +36 1 469-6819
  • Belső mellék: 6819
  • Email: balazs.attila@uni-bge.hu

karbantartó

kiemelt karbantartó
  • Iroda: 1055 Budapest, Markó utca 29-31.
  • Iroda: alagsor, műhely
  • Telefon: +36 1 374-6200
  • Belső mellék: 356
  • Email: demeter.jozsef@uni-bge.hu

gondnok
  • Iroda: 1054 Budapest, Alkotmány utca 9-11.
  • Iroda: földszint 35.
  • Telefon: +36 1 374-6252
  • Belső mellék: 252
  • Email: denes.ferenc@uni-bge.hu

műszaki szakértő
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány utca 10-12.
  • Iroda: AA05/b
  • Telefon: +36 1 469-6607
  • Belső mellék: 6607
  • Email: dilong.sandor@uni-bge.hu

műszaki kiemelt szakértő
  • Iroda: 1165 Budapest, Diósy Lajos utca 22-24.
  • Iroda: KF-12
  • Telefon: +36 1 467-7823
  • Belső mellék: 823
  • Email: Esze.Karoly@uni-bge.hu

karbantartó
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány utca 10-12.
  • Iroda: B20 nyomda
  • Telefon: +36 1 469-6819
  • Belső mellék: 6819
  • Email: Gaal.Csaba@uni-bge.hu

karbantartó
  • Iroda: 1165 Budapest, Diósy Lajos utca 22-24.
  • Iroda: DP-06
  • Telefon: +36 1 467-7800
  • Belső mellék: 348
  • Email: Gubek.Istvan@uni-bge.hu

karbantartó
  • Iroda: 1165 Budapest, Diósy Lajos utca 22-24.
  • Iroda: DP-11
  • Telefon: +36 1 467-7800
  • Belső mellék: 350
  • Email: Gulyas.Gabor@uni-bge.hu

gondnok
  • Iroda: 1055 Budapest, Markó utca 29-31.
  • Iroda: földszint 6.
  • Telefon: +36 1 301-3402
  • Belső mellék: 362
  • Email: holzhauser.anna@uni-bge.hu

kiemelt karbantartó
  • Iroda: 1054 Budapest, Alkotmány utca 9-11.
  • Iroda: alagsor, műhely
  • Telefon: +36 1 374-6200
  • Belső mellék: 499
  • Email: kiss.laszlo2@uni-bge.hu

karbantartó
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány utca 10-12.
  • Iroda: B20 nyomda
  • Telefon: +36 1 469-6621
  • Belső mellék: 6621
  • Email: Kozma.Piroska@uni-bge.hu

gondnok
  • Iroda: 1087 Budapest, Berzsenyi Dániel utca 6.
  • Iroda: 0.25 iroda
  • Telefon: +36 1 313-6224
  • Belső mellék: 5003
  • Email: Meszaros.Csabane@uni-bge.hu

kiemelt karbantartó
  • Iroda: 1054 Budapest, Alkotmány utca 9-11.
  • Iroda: alagsor, műhely
  • Telefon: +36 1 374-6200
  • Belső mellék: 499
  • Email: papp.robert@uni-bge.hu

kiemelt karbantartó
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány utca 10-12.
  • Iroda: B20 nyomda
  • Telefon: +36 1 469-6835
  • Belső mellék: 6835
  • Email: Petranyi.Jozsef@uni-bge.hu

segédkarbantartó

karbantartó
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány utca 10-12.
  • Iroda: B20 nyomda
  • Telefon: +36 1 469-6804
  • Belső mellék: 6804
  • Email: Racz.Csaba@uni-bge.hu

kiemelt karbantartó
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány utca 10-12.
  • Iroda: B20 nyomda
  • Telefon: +36 1 469-6835
  • Belső mellék: 6835
  • Email: Radoczi.Csaba@uni-bge.hu

karbantartó
  • Iroda: 1165 Budapest, Diósy Lajos utca 22-24.
  • Iroda: DP-11
  • Telefon: +36 1 467-7800
  • Belső mellék: 350
  • Email: skrabak.zoltan@uni-bge.hu

műszaki kiemelt szakértő
  • Iroda: 1054 Budapest, Alkotmány utca 9-11.
  • Iroda: földszint 35.
  • Telefon: +36 1 374-6250
  • Belső mellék: 250
  • Email: szabo.csilla2@uni-bge.hu

kiemelt karbantartó
  • Iroda: 1149 Budapest, Buzogány utca 10-12.
  • Iroda: B20 nyomda
  • Telefon: +36 1 469-6928
  • Belső mellék: 6928
  • Email: Szabo.Zoltan3@uni-bge.hu

kiemelt karbantartó
  • Iroda: 1054 Budapest, Alkotmány utca 9-11.
  • Iroda: alagsor, műhely
  • Telefon: +36 1 374-6200
  • Belső mellék: 307
  • Email: szepvolgyi.istvan@uni-bge.hu

műszaki kiemelt ügyintéző
  • Iroda: 1054 Budapest, Alkotmány utca 9-11.
  • Iroda: földszint 35.
  • Telefon: +36 1 374-6252
  • Belső mellék: 252
  • Email: szikszay.lilla@uni-bge.hu

kiemelt karbantartó
  • Iroda: 1165 Budapest, Diósy Lajos utca 22-24.
  • Iroda: DF-39
  • Telefon: +36 1 467-7830
  • Belső mellék: 830
  • Email: Toth.Imre@uni-bge.hu

kiemelt karbantartó

gépjárművezető

gépjárművezető
  • Iroda: 1055 Budapest, Markó utca 29-31.
  • Iroda: 322.
  • Telefon: +36 1 469-6600
  • Belső mellék: 6828
  • Email: Zoka.Gabor@uni-bge.hu