Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

BGE Hallgatói fiók

Budapesti Gazdasági Egyetem

BGE Hallgatói fiók
Budapesti Gazdasági Egyetem
Pályázat - TDK dolgozat készítését tervező KVIK-es hallgatóknak
A Budapesti Gazdasági Egyetem Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kara támogatni kívánja a szakmai-tudományos életben aktív, TDK dolgozatot író hallgatókat, ezért a karon elkülönített szakmai-tudományos ösztöndíj keret terhére pályázatot hirdeti meg.

A pályázatok bírálása után 10-15 pályázat kerül díjazásra. A pályázat nyertesei 300 000,- Ft ösztöndíj-támogatásban részesülnek.

A pályázat benyújtási határideje meghosszabbítva: 2021. március 30. 12.00 óráig.

A pályázat benyújtható a kitöltött és (a hallgató és mentor(ok) oktató által is) aláírt adatlappal és annak mellékleteivel, nyomtatva, zárt borítékban, egy példányban a Dékáni Hivatalba (fszt. 32.), a megadott határidőig, vagy elektronikus úton (aláírt és szkennelt dokumentumokkal) a dekani.hivatal.KVIK@uni-bge.hu e-mail címre.

A pályázatok elbírálása 15 napon belül megtörténik. Ezt követően a nyertes hallgatók értesítést kapnak, szerződésük elkészül. A nyertes pályázók nevét és kutatási témáját a kari honlapon közzétesszük. A kutatómunka 2021 április elsejétől megkezdhető.

A pályázati kiírás, az értékelőlap az értékelési szempontokkal és a kitöltendő adatlap az oldal alján találhatók.

A pályázathoz kapcsolódó dokumentumok

Mappa, dokumentum neve