Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

BGE Hallgatói fiók

Budapesti Gazdasági Egyetem

BGE Hallgatói fiók
Budapesti Gazdasági Egyetem
2021. november 22.
Sí & Snowboard tábor 2022

Kedves Hallgatók!

Idén ismételten megrendezzük SÍ & Snowboard Táborunkat, melynek részleteiről alább tudtok tájékozódni.

• Helyszín: Puy st. Vincent, Franciaország
  • Időpont: 2022. jan. 29. - febr. 5.
  • Indulás: jan. 28. ~ 23.50
  • Hazaérkezés: febr. 6. ~ 06.00
  • Utazás: autóbusszal, melynek költsége: 38 000 - 40 000 Ft
  • Elhelyezés: 6-8 fős apartmanokban, önellátással
  • Ár: hatnapos síbérlet, szállással mindössze 290 EUR.

Jelentkezni 150 EUR előleg befizetésével lehet november 15. és december 10. között a lenti űrlap kitöltésével lehet.

A résztvevők egy testnevelés félévet teljesítenek abban az esetben, ha van felvett kurzusuk.

Oktatás: kezdő sí- és snowboard, középhaladó és haladó sí.

Ha a járványhelyzet következtében és az intézkedések szigorítása miatt elmarad a tábor, abban az esetben a tábort lebonyolító iroda max. 10 EUR regisztrációs díjat számolhat fel.

Kiutazási tanácsokért és információkért látogass el az alábbi weboldalra.

A helyszínről bővebben:

Puy St. Vincent Briançon-tól 23 km-re délre fekszik. Jó fekvésének és különleges mikróklímájának köszönhetően hóbiztos. Családok, kezdő síelők számára kifejezetten ajánlott síterep. Két központja van. Az alsón (1400 m) hagyományos hangulatú, a felsőn (1600 m) modernebb apartmanházak találhatók. Az utóbbi időben több új építésű apartmant adtak át 1800 m-en is, közvetlenül a pályák mellett. Az 1600 m-en lévő központból indulnak a gyermekpályák, illetve a haladók a terep legmagasabb pontjáról indulva juthatnak le 1400 m-re. A snowboardosokat snowpark, a sífutókat 30 km sífutópálya várja. Az egyik pályán éjszakai síelésre is van lehetőség. A síbérlet a szomszédos Pelvoux síterepére is érvényes, így +35 km-t síelhetünk be egy bérlettel.

Après ski: Jégpálya, motoros szánozás, hótalpazás, üzletek, mozi, esti síelés.

Kérdés esetén az alábbi testnevelő tanárokhoz fordulhatok:

PSZK:

KVIK: