Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Pénzügyi és Számviteli Kar

PSZK

Pénzügyi és Számviteli Kar
PSZK
2021. január 6.
PSZK demonstrátori pályázati kiírás

A 2020/2021. TANÉV TAVASZI FÉLÉVÉRE

A Kar valamennyi tanszékére,

a Testnevelési és Sportközpont kari egységére, a SikerKözpontba,

valamint a kari nemzetközi vezető munkájának segítésére

A DEMONSTRÁTORI MUNKA
  • A demonstrátor feladata a tanszékek vagy egyéb szervezeti egységek által meghirdetett, oktatást vagy kutatást támogató, illetve adminisztratív munka végzése.
  • Olyan hallgatók jelentkezését várjuk, akik elszántak, tehetséget éreznek kreativitást és kitartást igénylő kutatói és esetenként adminisztratív, szervezési feladatok ellátásához. (Adminisztratív feladatok a tanszék működése során bizony gyakran adódhatnak (fénymásolás, stb.), ezért demonstrátorainktól elvárjuk, hogy szükség esetén a nem szakmai feladatok ellátásában is segédkezzenek.)
  • A nemzetközi vezető mellé, olyan hallgatók jelentkezését várjuk, akik szeretnének megismerkedni a PSZK nemzetközi folyamataival és támogatni azt. A feladat a következőket foglalná magába:
  • Erasmus kapcsolatok hallgatói szintű ápolása:
  • kapcsolattartás a ki- és beutazó hallgatókkal
  • Erasmus népszerűsítése a PSZK-n, egyeztetett program alapján
  • Erasmus ki-és beutazó hallgatói dokumentációk készítése
  • A PSZK-n tanuló külföldi hallgatók, mentoraik és a HÖK koordinálása
  • Nemzetközi anyagok kidolgozásában való részvétel
  • A SikerKözpontba olyan, elsősorban emberi erőforrások szakos hallgatók jelentkezését várjuk, akik jól beszélnek angolul és munkájukkal támogatnák a SikerKözpont céljait, feladatait. A feladat a következőket foglalná magába:
  • kapcsolattartás a hallgatókkal
  • tréningek szervezése
  • részvétel kommunikációs feladatok ellátásában (írott anyagok, plakát készítése, kisfilm készítése)
  • kutatási feladatok, kérdőíves felmérések elkészítése és értékelése
  • fókuszcsoportok, interjúk készítésében és értékelésében való részvétel
  • kortárs segítő program előkészítése
  • közösségszervezési feladatok
  • Meggyőződésünk, hogy a demonstrátorként dolgozó hallgatók egy igazi alkotóműhely tagjaivá válhatnak, sok segítséget kaphatnak szakmai ismereteik elmélyítéséhez, illetve üzleti életpályájuk megkezdéséhez.
  • A pályázatot elnyert hallgatóval munkaszerződést kötünk, legfeljebb heti 10 vagy 20 órai munka ellátására. A munkabér a garantált bérminimumhoz igazodik.
  • Az online meghallgatás ideje: 2021. január 22-ig az adott tanszék, szervezeti egység által meghatározott módon, a munkavégzés kezdete 2021. február 1-től.

PÁLYÁZATI FELTÉTELEK
  1. Demonstrátori feladatok ellátására munkaviszony azzal a hallgatóval létesíthető, aki a 2020/2021-es tanévben BA képzésben II. vagy III. évfolyamra vagy MA/MSc képzésben I. vagy II. évfolyamra jár;
  2. akinek tanulmányi eredménye a pályázat benyújtását megelőző utolsó aktív félévben legalább 3,00 volt.
  3. A pályázó nem állhat fegyelmi, büntető eljárás alatt.
  4. Munkaviszony sikeres pályázóval létesíthető.
  5. A pályázatot elektronikus formában a SzaboneEndredi.Zsuzsanna@uni-bge.hu e-mail címre kell benyújtani legkésőbb 2021. január 15-ig.
  6. A pályázat kötelező tartalmi elemei:
  7. szakmai önéletrajz (igazolványképpel), amelyben ki kell térni a pályázó eddigi szakmai eredményeire (pl. tanulmányi verseny, korábbi demonstrátori tevékenység),
  8. motivációs levél, melyben a hallgató szándékait és elképzeléseit vázolja,
  9. az utolsó aktív félév tanulmányi átlagának megjelölése,
  10. a pályázni kívánt szervezeti egység megnevezése.

Pályázni lehet a következő szervezeti egységekhez:
  • Pénzügyi és Gazdálkodási Szaknyelvek Tanszék
  • Üzleti Gazdaságtan Tanszék
  • Alkalmazott Kvantitatív Módszertan Tanszék
  • Gazdaságinformatika Tanszék
  • Menedzsment Tanszék
  • Pénzügy Tanszék
  • Számvitel Tanszék
  • Testnevelési és Sportközpont kari egységére
  • SikerKözpont
  • a kari nemzetközi vezető mellé

Budapest, 2021. január 6.

Balázsiné dr. Farkas Katalin

oktatási dékánhelyettes