Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Pénzügyi és Számviteli Kar

PSZK

Pénzügyi és Számviteli Kar
PSZK
2021. május 11.
2020/21 tavaszi félév Sport ösztöndíj pályázati felhívás

Kedves Hallgatók!

Elérhető a 2020/21 tavaszi félév Sport ösztöndíj pályázati felhívása (A HKR 109. § alapján).

Sport ösztöndíj

• A sporttevékenységek körébe tartozik különösen az Egyetem keretei között a hallgatók részére szervezett, illetve nyújtott, testmozgást, sportolást, versenyzést, az egészséges életmódra nevelést biztosító tevékenység, az életmód-tanácsadás (pl. pszichológiai tanácsadás).
  • Pályázhat minden alapképzéses, nappali tagozaton tanulmányokat folytató hallgató.
  • Pályázatot a hallgatók rendszeres testmozgását (így egészséges életmódot) biztosító sportszervezetek és élsportoló hallgatók nyújthatnak be.
  • Élsportolók esetén szükségesek az élsportoló hallgató eredményeit igazoló dokumentumok, tagsági igazolvány másolatai (egy évre visszamenőleg).
  • A pályázat csak a megfelelő mellékletekkel együtt érvényes.
  •  A hallgató a pályázati lap leadásával és beadásával büntetőjogi felelőssége tudatában kijelenti, hogy az abban foglaltak a valóságnak megfelelnek, azt az illetékes szerv ellenőrizheti.
  • Azonos jogcímen csak egyszer lehet ösztöndíjat igényelni.

A pályázatokat a kari DJB, illetve a Testnevelési és Sportközpont kihelyezett részleg vezetője rangsorolja, majd javaslatot tesz az ösztöndíj adományozására az oktatási dékánhelyettesnek.

Az ösztöndíj odaítéléséről az oktatási dékánhelyettes dönt.

Hiánypótlásra nincs lehetőség!

Sport ösztöndíj leadási határideje: 2021. május 24. 23:59

Pályázatok leadási helye: a NEPTUN rendszeren keresztül kell beadni, azon belül az Ügyintézés/Kérvények menüpont alatt 2021. május 11. 12:00-tól. (Kérjük, hogy az indoklás mezőbe tételesen soroljátok fel helyezésekkel együtt azokat a sporttevékenységeket, amik alapján megpályázzátok az ösztöndíjat. Emellett a megfelelő igazolásokat is csatoljátok a kérvényhez.)

A pályázat leadható

Elbírálási és kiértesítési határideje: 2021. június 7.

Kifizetés várható időpontja: 2021. június 10.

Mappa, dokumentum neve
Utolsó módosítás