Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott nyelven elérhető információk jelennek meg.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Külkereskedelmi Kar

KKK

Külkereskedelmi Kar
KKK
2022. november 11.
A belga Thomas More Egyetem és a BGE Külkereskedelmi Kar hallgatóinak közös projektje

A belga Thomas More egyetem 70 diákja látogatott el november 9-én a BGE Külkereskedelmi Karára. A partner egyetem hallgatói előzetesen egy projekten dolgoztak, melyet a BGE diákjai is segítettek. A téma a fenntarthatósághoz és a fővároshoz is kapcsolódott: Hogyan lehet Budapesten népszerűbbé tenni a kerékpározást? Az előzsűrizés során 5 csapat került kiválasztásra, akik a látogatás alatt prezentálták terveiket. A csoportot Harsányi Dávid és Pólya Éva, a Marketing tanszék munkatársai fogadták, akik a külföldi kollégákkal együtt értékelték az anyagokat. A prezentációk előtt Bartuszek Lilla fenntarthatósági szakember tartott előadást a Fenntartható városok gazdasági vonatkozásairól.