Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Külkereskedelmi Kar

KKK

Külkereskedelmi Kar
KKK
2021. november 23.
A belga Thomas More Egyetem oktatóinak és hallgatóinak látogatása a Külkeren

Kettős diploma partnerünk, a belga Thomas More egyetem diákjai és oktatói látogattak el a Külkereskedelmi Karra november 9-én. A csapatot a BGE részéről Blanár Denissza, Nemzetközi Kapcsolatok és Mobilitás Iroda vezetője, a kar részéről pedig Dr. Beke Judit, a Nemzetközi Gazdaságtan tanszék vezető oktatója és Dr. Harsányi Dávid, a Marketing tanszék vezetője fogadta. A 70 Belgiumból érkező hallgató és Karunk közel 100 diákja kisebb nemzetközi csapatokat alakított ki és egy rövid workshop keretében egy fenntarthatósági üzleti problémával kapcsolatos feladatot oldottak meg, majd elképzeléseiket, eredményeiket közösen prezentálták és megvitatták. Ebéd után meglátogatták a kar különböző kurzusait, amelyeken aktívan részt is vettek és pozitív benyomással távoztak. Az oktatókkal történt egyeztetésen a felek fontosnak és kölcsönösen előnyösnek ítélték a további együttműködést, és a Bright Business Solutions hallgatói verseny folytatását, közös szervezésének lehetőségét javasolták.