Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott nyelven elérhető információk jelennek meg.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Külkereskedelmi Kar

KKK

Külkereskedelmi Kar
KKK
2022. szeptember 8.
Belső szakmai gyakorlati helyek és munkakörök 2022/2023. tanév 1. félév
Tanszék/Szervezeti egységDékáni Hivatal/Dean’s Office (Dr. Németh Nikolett Dékáni Hivatalvezető)

Kínált szakmai gyakorlati pozíciók száma

1 fő

Gyakorlat időtartama és a heti munkaidő hossza

2022. szeptember 30. - 2023. január 31. időszakban 13 hét (napi 4-6 óra), From 30 September 2022 to 31 January 2023, 20-30 hours/week (4-6 hours/day)

Feladat/Munkakör leírása

Angolul kiválóan beszélő hallgatók számára / For students with an excellent command of English. Contribution to the internationalisation strategy of the Faculty: regional higher education market research, contacting stakeholders, organising international events, preparing marketing materials, developing materials in English for students in partner institutions, developing materials for EU projects.

Tanszék/Szervezeti egységMarketing tanszék (Dr. Pólya Éva tanszékvezető)

Kínált szakmai gyakorlati pozíciók száma

1 fő Kereskedelem és marketing szak alap nappali képzés

Gyakorlat időtartama és a heti munkaidő hossza

2022. szeptember 30- 2023. január 27. időszakban 13 hét, (6 óra/nap)

Feladat/Munkakör leírása

- részvétel kutatómunkában, például szakirodalmi feldolgozásban, kutatási terv összeállításában, adatfelvétel lebonyolításában, adatelemzésben, tanulmány írásban, fordításban

- részvétel az oktatási tevékenységben, például prezentációk fejlesztésében, források és demonstrációs anyagok gyűjtésében, vendégelőadói és hallgatói kommunikációban

- részvétel az adminisztrációban, például anyagok szerkesztésében, formázásában, pontszámok összesítésében

- a hallgató nem kap hozzáférést az oktatási rendszerekhez a saját jogosultságain felül, illetve a saját kurzusaihoz tartozó tevékenységeket nem végez

- javasolt az ad-hoc feladatok mellett átfogó projekteket adni számára, amelyek előrehaladását folyamatosan nyomon kell követni.

Jelentkezni az adott szervezeti egység vezetőjénél lehet, 2022. szeptember 19. hétfő 16:00-ig.

Díjazás a minimálbér 65%-ának időarányos része.