Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Külkereskedelmi Kar

KKK

Külkereskedelmi Kar
KKK
2020. december 17.
Kari sikerek az MNB Új Jövőkép Tanulmányi Versenyen

Örömmel számolunk be arról, hogy Karunk több hallgatója is sikeresen szerepelt az MNB Új Jövőkép Tanulmányi Versenyen:

• A Káldor Miklós Szakkollégium 3 fős csapata (Bessenyei Loretta, Sipos Johanna és Tar Dániel, Nemzetközi gazdálkodás harmadéves hallgatók) Dr. Antalóczy Katalin tanszékvezető kollégánk témavezetése mellett elnyerte a Kiváló Pályamű díjat "Az Y és Z generáció biztos jövőképe: Javaslattétel egy fenntartható nyugdíjrendszerre Magyarországon" című dolgozatával és prezentációjával. A versenyen 205 csapat indult és a kari csapat elnyerte a Biztonságos nyugdíjrendszer szekció fődíját, 1 millió forintot!
  • Ugyancsak Kiváló Pályamű díjat és 1 millió forintot nyert önállóan induló hallgatónk, Gajnok Annabella, "A nyugdíjrendszer problémái és fenntarthatósága Magyarországon, az öngondoskodás fontossága" c. pályaművével!

Gratulálunk!