Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Külkereskedelmi Kar

KKK

Külkereskedelmi Kar
KKK
2021. február 22.
Kettős diploma szakok tájékoztatója

A Kar angol nyelvű Nemzetközi gazdálkodás szakjának hallgatói számára február 17-én sikeres angol nyelvű online tájékoztatót tartottunk MS Teams alkalmazáson keresztül.

A tájékoztató szervezői Dr. Takács Dávid kari nemzetközi vezető és David Parker az angol nyelvű Nemzetközi gazdálkodás alapképzés vezetője voltak, akik a kettős diploma programok előnyeiről tartottak bevezetőt.

A kari Nemzetközi Mobilitási Iroda részéről Magyar Anikó tájékoztatta a hallgatókat a külföldi tanulmányokkal kapcsolatos tudnivalókról és az Erasmus együttműködések pénzügyi és egyéb vonatkozásairól.

Ezután pedig az öt kettős diploma partnerintézmény alábbi képviselői mutatták be intézményeiket:

Cornelia Bluhm és Susanna Roth - Frankfurt University of Applied Sciences (Németország),

Markus Engert - Würzburg-Schweinfurt University of Applied Sciences (Németország),

Saskia Verswijvel - Thomas More University of Applied Sciences (Belgium),

Fernando Rojas Franco - Avans University of Applied Sciences (Hollandia)

Az előadások után online beszélgetés kezdődött a résztvevő hallgatók és a kar, valamint a partnerintézménye képviselői között.

Reméljük, hogy a következő tanévben minél több hallgatónk tud részt venni a programban!