Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Külkereskedelmi Kar

KKK

Külkereskedelmi Kar
KKK
2021. június 8.
Sikeres online előadássorozat a University of Nottingham Ningbo-val együttműködve

A BGE Külkereskedelmi Kara a University of Nottingham kínai kihelyezett kampuszával (University of Nottingham Ningbo China - UNNC) kötött együttműködési megállapodás keretei között június első hetében sikeres angol nyelvű online előadássorozatot bonyolított le.

A két intézmény vezető oktatói és hallgatói mellett magyar cégek, kínai szervezetek és más egyetemek képviselői is részt vettek az előadásokon, amelyek a kínai és a magyar üzleti életet és a piaci sajátosságokat mutatták be.

A pénteki záró eseményen, a 'Ningbo-Budapest Forum on Sustainable Supply Chain Development' során a dékánok megnyitói és a ningbo-i kereskedelemi kamara vezető munkatársának prezentációja után a két intézmény oktatói kölcsönösen bemutatták és megtárgyalták a témához kapcsolódó kutatásaikat.