Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Külkereskedelmi Kar

KKK

Külkereskedelmi Kar
KKK
2020. október 30.
Sikeres tárgyalások a Würzburgi Alkalmazott Tudományok Egyetemével

Szeptember 21-én meglátogatta Karunkat a Würzburgi Alkalmazott Tudományok Egyetemének (Würzburg-Schweinfurt University of Applied Sciences) delegációja, Prof. Dr. Rainer Wehner úr, az üzleti kar nemzetközi kapcsolatokért felelős igazgatója, valamint munkatársa, Markus Engert úr, a kettős diploma programok koordinátora.

A Dr. Csekő Katalin dékánasszonnyal, David Parker úrral, az angol nyelvű Nemzetközi gazdálkodás szak menedzserével, Szombathelyi Anna nemzetközi koordinátorral és dr. Andrási Gábor dékáni hivatalvezetővel folytatott tárgyalás során a felek sikeres egyeztetést folytattak kettős diploma, valamint EU-s projektek közös lebonyolítása tárgyában. Remélhetőleg hamarosan további sikerekről számolhatunk be az együttműködés részleteivel kapcsolatban.