Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott nyelven elérhető információk jelennek meg.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Külkereskedelmi Kar

KKK

Külkereskedelmi Kar
KKK
2022. augusztus 8.
Felvett, első éves hallgatóinknak

Kedves felvett Hallgató!

Szeretettel köszöntünk a BGE Külkereskedelmi Kar hallgatói között, gratulálunk felvételi eredményedhez!

Kérlek látogass el honlapunkon a „Felvettek” menüpontra itt: Hallgatói fiók, ahol minden fontos információt megtalálsz tanulmányaid megkezdésével kapcsolatban (például szintfelmérők, tantervi háló, kurzusfelvétel stb.).

A beiratkozás, szaktájékoztató és nyelvi tájékoztató időpontját itt találod meg: https://uni-bge.hu/hu/dokumentumok/hallgatoi-dokumentumok/kervenyek-sablonok-es-nyomtatvanyok/kkk/hallgatoi-ugyfelszolgalati-csoport/dokumentumok/beiratkozas-es-szaktajekoztato-idopontok.xlsx

Neptun kódodat megadva, 2022. augusztus 15-e után az alábbi oldalon kaphatsz majd személyes információkat  itt »

A tantárgyak felvételét máris meg tudod kezdeni a Neptun rendszerben: Tárgyfelvételi időszak 2022/2023. tanév 1. félév (uni-bge.hu)

Ha Kereskedelem és marketing alapképzésre nyertél felvételt és korábban KM FOSZK képzést végeztél a BGE-n, tanulmányaiddal kapcsolatos minden fontos információt megtalálsz itt: Tájékoztató Kereskedelem és marketing alapképzésre felvételt nyert, KM FOSZK képzést végzett hallgatóknak (uni-bge.hu)