Kiválasztott nyelv
    HU - Magyar
    Váltásnál az adott területre vonatkozó információkat fogsz látni.
  • EN - English
Hallgatói fiók

Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar

KVIK

Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar
KVIK
2020. november 7.
50 éves a KVIK

50 éve a hazai kereskedelmi és vendéglátóipari felsőoktatásban

A Budapesti Gazdasági Egyetem Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar jogelőd intézményében 50 éve indult el a felsőoktatás. Ezen intézmény, a Kereskedelmi és Vendéglátóipari Főiskola szakmai és szellemi örököseként félszázados fennállásunkat 2019. október 9. és 18. között jubileumi programsorozattal ünnepeltük meg.

A kar mára ezen szakterületek legismertebb és legnagyobb hallgatói létszámmal büszkélkedő felsőoktatási intézménye, és a BGE – Alkalmazott Tudományok Egyeteme részeként multidiszciplináris megközelítéssel, erős elméleti bázison, széleskörű gyakorlati ismeretek átadásával képzi a magasan kvalifikált, komplexen és felelősen gondolkodó szakembereket. A rendezvénysorozattal nem titkolt célunk volt, hogy a programok megszólítsák a kar korábbi és jelenlegi hallgatóit, oktatóit, munkatársait, szakmai és tudományos partnereit egyaránt. A programsorozatról készült képes kiadvány itt megtekinthető lapozható formátumban és letölthető PDF formátumban alább.

Kiadvány

Mappa, dokumentum neve